Nga Data: Deri datė: Dhomė

Acharavi Beach - Acharavi, Korfuz (M)

Korfuz

Korfuz

 

Ne ju paraqesim një vendpushim te mrekullueshem pushimi në detin Jon.Në ishulin e gjelbërt të Korfuzit do të udhëtoni në një vend që shquhet për historinë dhe kulturën e tij të pasur. Këtu do mund të shijoni gjithashtu diellin dhe mikëpritjen tradicionale të Feakëve (vendasve të korfuzit). Hoteli Acharavi Beach me 4 yje, me dhoma bungalow dhe apartamente është ndërtuar në një zonë jashtëzakonisht të bukur në plazhin me zhavor 7 km të gjatë, ideal për femijë të vegjël. Aty do të mund të shijoni pushime të qeta, të këndshme për familjarët në një ambjent të mrekullueshëm natyror. Për relaksin tuaj dhe zbavitjen, ka një bar - kafe, që ka një pamje të mrekullueshme mbi detin Jon. Facilitetet që hoteli ofron janë: - TV me antenë satelitore; - Kënd interneti; - Fusha tenisi; - Dhomë me tavolina ping-pongu; - Kënd lojrash për femijët; - 2 pishina; - 1 Snack bar; - Parking; - Gjithashtu mund të zhvillohen edhe sporte të ndryshme ujore; Dhomat e rehatshme dhe të dekoruara me shije janë të pajisura me ajër të kondicionuar, antenë satelitore, telefon, system zgjimi, frigorifer dhe tharëse flokesh.Ne jemi të lumtur që t'ju ofrojmë relaksim dhe cilësi të lartë të shërbimeve në këtë ishull smerald grek.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Koncepti Half Board

- Mėngjesin dhe Darkėn tė pėrfshira.Acharavi Beach - Acharavi, Korfuz (M)

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė