Nga Data: Deri datė: Dhomė

Lake River Side & SPA 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje është inaguruar në vitin 2012, shtrihet në një sipërfaqe prej 25.000 m2, ndodhet 65km larg nga Aeroporti i Antalyas, 7 km larg nga Qyteti i Side-s dhe vetëm 750m larg nga Plazhi i tij privat. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë 5-katëshe, disponon 354 Dhoma Standarte dhe 50 Dhoma Familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- Kasafortë (me pagesë)
- Minibar (pije të lehta)
- TV satelitor
- Telefon
- Internet Banjo me Dush dhe Tharëse Flokësh
- Shërbim në Dhomë
- Shërbim pastrimi
- Ballkon

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor dhe 3 Restorante A La Carte (Italian, Meksikan dhe Turk)
- 5 Bar-e
- Disko
- Pishinë e brendshme, Pishinë e jashtme dhe Pishinë për fëmijë me rrëshkitëse
- Banjo turke, Sauna, Masazhe dhe Aerobi
- Miniclub, Babysitter dhe Kënd lojërash
- Internet Kafe
- Dhomë Koferencash
- Berber
- Shërbim lavanderie
- Musik live, Animacione, Gjimnastikë, Sporte Ujore, Vollejboll, Ping Pong, Darts, etj.

 

KUJDES: FEMIJA 2 NE DHOMEN STANDARTE ME 2 TE RRITUR FLE ME TE RRIUTURIT NE NJE KREVAT OSE 2 FEMIJE NE NJE KREVAT EXTRA. DHOMA MBAN VETEM 1 KREVAT SHTESE.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Tė gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike tė vendit dhe dis apije tė importura
- Restorant A La Carte (1 herė nė javė gjatė qėndrimit nė Hotel)
- Ēaj, Kafe dhe Ėmbėlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacione
- Musik live
- Banjo turke
- Sauna
- Gjimnastikė
- Aerobi
- Vollejboll
- Ping Pong
- Darts
- Ēadra, dyshekė dhe zhezlongė nė pishinė
- Ēadra, dyshekė, zhezlongė dhe peshqirė nė plazh

Hoteli ndodhet 65km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 7 km larg nga Qyteti i Side-s.

Lake River Side & SPA 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė