Nga Data: Deri datė: Dhomė

Commodore Elite Suite & SPA 5* - Side +16

Side

Side

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2011, shtrihet në një Sipërfaqe prej 17.000m2, ndodhet 55km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 8 km larg nga Qyteti i Side-s, vetëm 500m larg nga Plazhi. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë 7-katëshe dhe disponon 41 Dhoma me pamje nga Deti, 162 Dhoma me pamje nga deti, 40 Suita Elite dhe 22 Suita Delux.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar,
- Minibar (ujë, pije të lehta dhe pije alkolike)
- Kasafortë
- TV
- Telefon
- Internet, Çaj dhe Kafe, Banjo me Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh, Shërbim Dhome 42 orë, Shëbim pastrimi, Ballkon.

Brenda Hotelit:
- 2 Restorante Kryesor dhe 2 Restorante A La Carte(Turk dhe Mediterran)
- 5 Bar-e, 2 Pishina të jashtme dhe Pishinë e brendshme
- Dhoma Konference
- Internet Kafe
- Berber
- Kinema
- Shërbim pastrimi, Shërbim mjekësor, Shërbim lavanderie
- Aktivitete të ndryshme: Musik live, Animacione, Gjimnastikë, Aerobi, Banjo Turke, Sauna, Masazhe, Jacuzzi, Fitness, Vollejboll, Ping Pong, Darts,Bilardo, Tenis, Sporte të ndryshme ujore, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti " Ultra All Inclusive" pėrfshin:

- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Restorant a la carte (1herė nė javė me rezervim)
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit dhe disa pije internationale
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacione
- Musik live 9 (nė disa ditė tė caktuara)
- Gjimnastikė
- Aerobi
- Vollejboll
- Banjo turke
- Sauna
- Jacuzzi
- Fitness
- Ping Pong
- Darts
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė plazh dhe pishinė.

Hoteli ndodhet 55km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 8 km larg nga Qyteti i Side-s.


Commodore Elite Suite & SPA 5* - Side +16

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė