Nga Data: Deri datė: Dhomė

Aperion Beach 4* - Side

Side

Side

Hoteli-4 yje është inaguruar në vitin 2012, shtrihet në një  Sipërfaqe prej 25.000m2, ndodhet  75 km larg nga Aeroporti i  Antalyas dhe 15 km larg nga Qyteti i Side-s. Hotel ka në përbërje një total prej 194 dhoma në total me 162 dhoma standarte.

Dhomat janë të pajisura me:
- Kopsht
- Ajër të kondicionuar
- TV Satelitor
- Linjë direkte telefoni
- Minibar
- Tualet me dush
- Tharëse Flokësh 

Në Ambjentet e Hotelit: 
- Restorant Kryesor
- 3 Bar-e, në pishinë, në plazh dhe Disko bar 
- Pishinë në ambjent të hapur 200m2 1.4 m thellësi dhe pishinë për fëmijë 10 m2 dhe 35 cm thellësi
- Plazh privat me shezlongje, dysheke dhe cadra dielli pa pagesë
- Animacion
- Aerobi, gjimnastik, darts, Ping Pong, step, boccia and vollejboll në plazh
- Miniclub
- Disco
- Banjo turke, sauna, trajtim fytyre dhe masazh
- Sporte ujore në plazh 

Më Shume Detaje: Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Restoranti kryesor tip buffe me mėngjes, mėngjes tė vonuar, drekė, darkė dhe darkė e vonė
- Shumė pije alkolike vendase dhe tė huaja janė tė perfshira

Aperion Beach 4* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Kopshti (Max: 2 Rritur +2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 105.60
» Dhomė Standarte Pamje nga Kopshti Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 79.20
» Dhome Standarte Ndertesa Kryesore (Max: 2 Rritur +2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 110.40
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 26/08/2018 nė 30/09/2018
€ 165.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė