Nga Data: Deri datė: Dhomė

Aegean Melathron - Kalithea Halkidiki (M)

Halkidiki

Halkidiki

Hoteli ka 254 dhoma të llojeve të ndryshme, duke përfshirë dhoma dyshe, apartamente, junior suites, maisonettes dhe vila me pishinë private. Hoteli ka mjedise në të dy anët e rrugës kryesore, e cila lidhet nepermjet nje nënkalimi privat për këmbësorët. Dhomat në zonën e sipërme të hotelit kane pamje në pishinë, dhe dhomat në pjesën e poshtme kane pamje nga deti. Brenda kompleksit ka në dispozicion transportim me makinë elektrike. Pavarësisht nga lloji I tyre, dhomat të lene përshtypje me estetikën e vendeve te tyre, dhe ofrojne të gjitha lehtësitë bashkëkohore të një hoteli me 5 yje.

Dhomat ofrojnë:

-Ballkon ose verandë me mobilje

-ajër të kondicionuar

-Satellite TV

-Lidhje interneti ,linje telefonike

-kasafortë, pa pagesë

-Banjo me vaskë, pasqyre zmadhuese, artikuj të higjienës personale dhe telefon

-frigorifer 

Hoteli githashtu ofron:

-2 Qendra Konferencash të pajisura plotësisht me sistemet audiovizuale

-3 pishina të jashtme, pishinë e brendshme e ngrohtë

-restorant a la carte "Mistral", Restorant "Aegeas"

-Bar "Toroneos", Beach bar "Thalassa", Pool bar "Aegean", Pool bar "Helios"

-Table Tennis, Yoga & Aerobics classes, Fitness Studio, Spa

-dhoma të sistemuara posacërisht për persona me aftësi të kufizuara

Koncepti - Half Board - Gjysëm pensioni

Mëngjesi dhe darka të përfshira.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat:
- nė plazh
- 66.7 km nga Aeroporti "Makedhonia" nė Selanik.
- 3 km nga Kalithea
Aegean Melathron - Kalithea Halkidiki (M)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Ekonomike (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 01/08/2018 nė 07/09/2018
€ 248.40
nga 08/09/2018 nė 22/09/2018
€ 181.70
nga 23/09/2018 nė 03/10/2018
€ 144.90
» Dhomė Standart Pamje nga Pishina (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 01/08/2018 nė 07/09/2018
€ 274.85
nga 08/09/2018 nė 22/09/2018
€ 202.40
nga 23/09/2018 nė 03/10/2018
€ 161.00
» Dhomė Standart Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 01/08/2018 nė 07/09/2018
€ 341.55
nga 08/09/2018 nė 22/09/2018
€ 284.05
nga 23/09/2018 nė 03/10/2018
€ 202.40
» Dhomė Superiore/Pamje nga Pishina (Max: 2 Ritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 01/08/2018 nė 07/09/2018
€ 395.60
nga 08/09/2018 nė 22/09/2018
€ 261.05
nga 23/09/2018 nė 03/10/2018
€ 195.50

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė