Nga Data: Deri datė: Dhomė

Mendi - Kalandra Halkidiki (B)

Halkidiki

Halkidiki

Hoteli Mendi me 4 yje, ka 163 dhoma me 322 shtretër në total. Ato variojnë nga dhomat teke, dyshe dhe deri te studiot dhe suitat.

Të gjitha janë të pajisura me ballkone me pamje mahnitëse nga plazhi ose nga kopshti. Ato kanë frigorifer, TV me satelit, radio, telefon, banjo private me dush dhe ajër i kondicionuar individal (periudha 21.06-15.09).

Hoteli ka restorantin kryesor, restorantin në plazh, mini market, bari kryesor, internet corner, internet wireless në hollin e hotelit, bilardo, pishina, bari i pishinës, bar në plazh, parking, mini club, kënd lojrash për fëmijët, ping pong dhe fusha tenisi.

Koncepti “All Inclusive “ përfshin:

- Mëngjesin bufe, Drekën dhe Darkën. - Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki, Birra vendi dhe pije jo alkoolike, pije freskuese dhe lëngje frutash vendi, kafe, caj. Gjithashtu Hoteli ofron: - Beach Restorant; - Internet Corner; - WiFi Internet ne korridor; - Mini Club; - Fushë Tenisi; - Kënd lojrash; - Fushë Tenisi; - Pool Bar; - Beach Bar Ekzotik; - Restorant në anë të detit; - Plazh i organizuar; - Pastim dhomash; - Ndërrim çarçafësh dhe peshqirësh;

Baby cot - Pa pagesë. Ajri i kondicionuar : 21/06 - 15/09/2013 pa pagesë. Gjatë datave të tjera ështe 5 euro për dhome në ditë.

Shezllonget dhe çadrat janë me pagesë 1 euro në ditë për person.

 

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Distancat :

- nė plazh
- nė fshatin Kalandra Halkidiki
- 90 km larg nga aeroporti




Mendi - Kalandra Halkidiki (B)

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Pamje nga Mali (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 31/05/2019
€ 85.10
nga 01/06/2019 nė 20/06/2019
€ 98.90
nga 21/06/2019 nė 14/07/2019
€ 112.70
nga 15/07/2019 nė 25/08/2019
€ 143.75
nga 26/08/2019 nė 15/09/2019
€ 112.70
nga 16/09/2019 nė 30/09/2019
€ 98.90
nga 01/10/2019 nė 15/10/2019
€ 85.10
» Dhomė Standarte Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 31/05/2019
€ 92.00
nga 01/06/2019 nė 20/06/2019
€ 105.80
nga 21/06/2019 nė 14/07/2019
€ 120.75
nga 15/07/2019 nė 25/08/2019
€ 150.65
nga 26/08/2019 nė 15/09/2019
€ 120.75
nga 16/09/2019 nė 30/09/2019
€ 105.80
nga 01/10/2019 nė 15/10/2019
€ 92.00
» Dhomė Familjare Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 01/05/2019 nė 31/05/2019
€ 136.85
nga 01/06/2019 nė 20/06/2019
€ 150.65
nga 21/06/2019 nė 14/07/2019
€ 171.35
nga 15/07/2019 nė 25/08/2019
€ 197.80
nga 26/08/2019 nė 15/09/2019
€ 171.35
nga 16/09/2019 nė 30/09/2019
€ 150.65
nga 01/10/2019 nė 15/10/2019
€ 136.85

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Nga Data: Deri datė: Dhomė