Nga Data: Deri datė: Dhomė

Telemachos Village 2* Superior

Korfuz

Korfuz

Telemachos Village është një hotel që manaxhohet nga një familje dhe ofron mikpritjen tradicionale Greke në hotelin me 2 yje që ndodhet 450 m larg nga plazhi dhe pak qindra metra nga qëndra e Dassia-a. Hoteli i ndërtuar në 1997 dhe i rinovuar në 2007-ën i cili është i vendosur në një kodër, në një pozicion panoramik. Hoteli ka 146 dhoma, ka një korridor, ka një pishinë të jashtme, pishinë e ndarë për fëmijët, restorant,snack bar pranë pishinës. Hoteli ka një korridor, 24 orë recepsion dhe një restorant. Pushuesit e rinj në moshë do mund të zbaviten në këndin e lojrave, dedikuar posaçërisht për ata. Për shkak të vendodhjes së hotelit në një kodër, nuk do ishte i përshtatshëm për personat me probleme në ecje. Dhomat e hotelit janë të thjeshta dhe të rehatshme dhe kanë banjo private me dush, telefon, ballkon ose tarracë. Ajri i kondicionuar është i përfshirë. 

 

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive “ pėrfshin:
- Mėngjesin bufe, Drekėn dhe Darkėn.
- Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki, Birra vendi dhe pije jo alkoolike, pije freskuese dhe lėngje frutash vendi, kafe, caj.
Hoteli gjithashtu ofron:
- Shezllone dhe ēadra plazhi;
- Pool bar;
- Zona tė pėrbashkėta tė kondicionuara;
- Interneti me pagesė ;

Telemachos Village 2* Superior

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/10/2019
€ 72.00
» Dhomė Familjare (Max: 3 Rritur + 1 Fėmije) Tarifa
nga 01/09/2019 nė 30/10/2019
€ 84.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė