Nga Data: Deri datė: Dhomė

Shėn Valentini nė Korfuz, 3 Ditė €69

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë, 10 Shkurt 2017: Nisja nga Tirana në oren 01.00 dhe udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, 11 Shkurt 2017: Mëngjesi në Hotel. Vizitë me Guidë në qytetin e Korfuzit.

Dita e Tretë, 12 Shkurt 2017: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Shqipëri, Udhëtimi nëpërmjet Igumenicës dhe Qafë Botës. Mbrritja në Shqipëri.

Me Shume Detaje: Nė pagesėn 69 Euro pėrfshihen:
-Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus dhe traget.
-Akomodimi nė hotel 3 yje nė Korfuz,
-Mėngjezet pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
-Shėtitjet nė Korfuz me autobus
-Shoqėrues shqiptar pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
- Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Shėn Valentini nė Korfuz, 3 Ditė €69

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė