Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Vjenė, 4 Ditė €429

Austri

Austri

Dita e Parë, 29 Dhjetor 2018: Nisja me Autobus për në Ohër. Fluturimi Direkt Ohër - Vjenë. Nisja më 13.00. - Mbrritje në Vjenë më 14.35. Transfertë për në Hotel. Sistemimi në Hotel. Pasdite shëtitje e lirë. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 30 Dhjetor: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet e Vienës,si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 31 Dhjetor 2018: Mëngjesi në Hotel. Vazhdon vizita në Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg - Residenca 600 vjecare e Hasburgëve dhe Pallati Schonbrunn - Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve.
Opsionale: Viti i Ri me zgjdhje opsionale.
Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt, 1 Janar 2019: Mëngjesi në hotel. Transfertë për në aeroportin e Vjenës. Nisja më 10.50. Fluturimi Vjenë - Ohër. Mbrritja në Ohër më 12.30. Nisja me autobus për në Shqipëri.

Darka e Vitit të Ri në La Maison Nomade dhe Party me DJ - €130
Darkë Bufe nga ora 08.00 deri në 11.00, 1 Aperitiv, Fishekzjarre. Disco dhe Dj Prince Moe & Samad, Transporti i përfshirë vetëm vajtje.
Darka e Vitit të Ri në Palais Auersperg dhe Party - €260
Fillon në 7.30, Darkë Speciale, Pije pa limit deri në 10.30, Shampanjë në Mesnatë, Muzikë për Vallzim dhe Disco deri në orë 05.00. Transporti i papërfshirë.

Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėrfshihen:
1. Fluturimi direkt Ohėr - Vjenė - Ohėr.
2. Fjetje nė Hotel 3 netė nė Vjenė.
3. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
4. Shėtitje dhe Transferta me Autobus.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė gjithė udhėtimit.
6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 40 x 30 x 20 cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

Viti i Ri nė Vjenė, 4 Ditė €429

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė