Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Vjenė, 4 Ditė €429

Austri

Austri

Dita e Parë, 29 Dhjetor 2018: Nisja me Autobus për në Ohër. Fluturimi Direkt Ohër - Vjenë. Nisja më 13.00. - Mbrritje në Vjenë më 14.35. Transfertë Aeroporti i për në Hotel. Sistemimi në Hotel. Pasdite shëtitje e lirë. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 30 Dhjetor: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet e Vienës,si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 31 Dhjetor 2018: Mëngjesi në Hotel. Vazhdon vizita në Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg - Residenca 600 vjecare e Hasburgëve dhe Pallati Schonbrunn - Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve.
Opsionale: Viti i Ri me zgjdhje opsionale.
Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt, 1 Janar 2019: Mangjesi në hotel. Transfertë për në aeroportin e Vjenës. Nisja më 10.50. Fluturimi Vjenë - Ohër. Mbrritja në Ohër më 12.30. Nisja me autobus për në Shqipëri.

Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėrfshihen:
1. Fluturimi direkt Ohėr - Vjenė - Ohėr.
2. Fjetje nė Hotel 3 netė nė Vjenė.
3. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
4. Shėtitje dhe Transferta me Autobus.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė gjithė udhėtimit.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

Viti i Ri nė Vjenė, 4 Ditė €429

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Viti i Ri
nga 29/12/2018 nė 01/01/2019
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 429.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė