Nga Data: Deri datė: Dhomė

Shėn Valentini nė Pragė, 5 Ditė €349

Ceki

Ceki

Dita e Parë, 13 Shkurt 2018: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 08:35 - Mbrritje më 10:05. Transfertë Aeroporti i Budapestit dhe nisje për nëNdalesë dhe Vizitë panoramike rreth 2 orë në Bratisllavë. Vazhdimi i udhëtimit për në Pragë. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 14 Shkurt 2018 Mëngjesi në hotel. Shëtitje me guidë dhe autobus në dispozicion: Lagja Vysheherad ku vizitohet Kisha e Vysheheradit, Muzeumi Kombëtar të Pragës, kalohet nëpërmjet sheshit të Qytetit të Ri, vizitohet Qyteti i vjetër me sheshin e tij karakteristik, kalimi nëpërmjet kullës së orës astrologjike, kalimi dhe njohja me Urën e famshme të Charlsit e cila është e zbukuruar nga 30 statuja të stileve të ndryshme. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 15 Shkurt 2018:Mëngjesi në Hotel. Paradite vizitë panoramike e qytetit dhe monumenteve kryesore të Pragës si: Haratchani, Kisha e Loretos, Kështjella e Pragës, ku ndodhet dhe Selia zyrtare e Presidentit, Bazilika brenda kështjellës dhe Galeria Kombëtare, Katedralja Shën Vitus, Bazilika e Shën Xhorxhit, Pallati Mbretëror, Rrugica e artë. Opsionale: Pasdite, Vizitë në qytetin piktoresk të Karlovy Vari-t. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt, 16 Shkurt 2018Mëngjesi në Hotel.Nisje, herët në mëngjes pë në Budapest. Mbërritje në Budapest dhe Vizitë panoramike rreth 2 orë në Budapest.Fjetje në Hotel.

 

Dita e Pestë, 17 Shkurt 2018:  Transferta për në Aeroportin e Budapestit. Nisja më 06:30. - Mbrritje më 07:55. Fluturimi për në Shqipëri.

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin:
1. Udhėtimi vajtje - ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus,
3. Akomodim nė hotel,
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 55 x 40 x 23cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
• Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
• Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
OPSIONALE: Vizitė nė qytetin piktoresk tė Karlovy Vari-t. - €18

Shėn Valentini nė Pragė, 5 Ditė €349

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Shėn Valentini
nga 13/02/2018 nė 17/02/2018
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 349.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė