Nga Data: Deri datė: Dhomė

Tur dhe Check - Up nė Selanik, 3 Ditė €139

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 05.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Selanik. Pas mbrritjes, Vizitë panoramike e Selanikut, vizitohen: Sheshi Aristotel, Kulla e Bardhë, zona Tsimiski dhe monumente të tjera historike të qytetit. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Esëll për Check - Up. Nisja për në Spitalin InterBalkan në Selanik. Gjithë ditën në Spital për Check - Up. Pas mbarimit, të lirë ne Qendrën Tregare Cosmos. Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi ne Hotel. Nisja për në Shqipëri. Gjatë rrugës ndalesa të shkurtra. Mbrritja në Shqipëri.

Check Up Bazë për Burra dhe Gra i përfshirë në çmim dhe përfshin:
- Regjistrimi i Historisë si Pacient
- Matje e Presionit të Gjakut
- Ekzaminim Klinik
- Check-up për Gjakun dhe Urinën
     *Full Blood Count
     *ESR
     *Urea
     *Creatinine
     *Bood Sugar
     *Cholesterol
     *Triglycerides
     *HDL Cholesterol
     *LDL Cholesterol
     *Transaminase SGOT - ASL
     *Transaminase SGPT - ALT
- Urinalysis
- ECG (Me Vlerësimin nga Cardiologist)
- Studimi i Rezultateve nga një Doktorr i Përgjithshëm, Diskutimi me Pacientin, Instruksione, Këshilla dhe Caktimi i një Check - Up tjetër nëse do jetë e nevojshme.
- Raporti Mjekësor në Anglisht dhe receta.
*** Gjatë gjithë kohës do ketë Asistencë në Shqip ofruar nga Spitali për të gjithë.

OPSIONALE:
- Check - Up bazë për Fëmijë - i Përfshirë
- Check - Up bazë për Zemrën - €139
- Check - Up bazë Urology për Burra - €44
- Check - Up bazë Gynaecology - €139
- Check - Up bazë Gynaecology - Hormonal - €89
- Check - Up bazë për Diabetikë - €384
- Check - Up bazë për Duhanin - €159
- Check - Up bazë Gjendrat Thyroide - €89
- Check - Up bazë dhe Ekzaminim për Infeksione - €79
- Check - Up bazë për Gastrenterology €304

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
2. Akomodim nė hotel pėr 2 netė qėndrimi dhe 1 Mėngjes nė Hotel.
3. Check Up Bazė pėr Burra dhe Gra
4. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Muzeume dhe Monumente.
3. Check Up OPSIONALE.

Tur dhe Check - Up nė Selanik, 3 Ditė €139

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė