Nga Data: Deri datė: Dhomė

Udhėtim nė Sofje, 3 Ditė €79

5. Bullgari

5. Bullgari

Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në Shkup. Nisja nga Shkupi në drejtim te Bullgarisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Sofje. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet Kryesore te qytetit: Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombëtare e Arteve, Teatri Kombëtar "Ivan Vazov", Kisha Ruse, Monument i Ushtarëve të Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Clirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Tiranë. Gjatë rrugës pushime të shkurtra për kafe dhe drekë. Mbrritja në Tiranë.

Nisje më 23 Dhjetor, 15 Shkurt.

Hotelet

Hotel 3* Gorna Banya

Hotel 5* Marinela (ex. Kempinski)

OPSIONALE: 

- Darka Speciale në Hotel Marinela 5* - €30 -  DJ, Pije të përfshira.

Me Shume Detaje: 1. Udhėtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
2. Akomodim nė hotel 2 netė qėndrimi.
3. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit dhe Darka e dates 23 Dhjetor.
4. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.


Udhėtim nė Sofje, 3 Ditė €79

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Krishtlindje
nga 23/12/2018 nė 25/12/2018
Tarifa »
Hotel 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 79.00

Hotel Marinela 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 99.00


» Shėn Valentini
nga 15/02/2019 nė 17/02/2019
Tarifa »
Hotel 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 79.00

Hotel Marinela 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 99.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė