Nga Data: Deri datė: Dhomė

Vjeshtė nė Stamboll, 2 Netė €79, 3 Netė €99

1. Turqi

1. Turqi

PROGRAMI ME 2 NETE FJETJE

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 13.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës dhe Selanikut për në Stamboll. Pushime të shkurtra gjatë rrugës.

Dita e Dytë: Mbrritja në Stamboll rreth orës 08.00, Vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Xhamia Blu, Hipodromi, Dollmabahce, njohja me Bazilikën e famshme të Shën Sofisë, shëtitje me autobus, kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës, kalim në urat e varura të Bosforit për të kaluar në Kontinentin Aziatik, vizitë në pikën turistike të Çam Lixha (pikën më të lartë të qytetit, kodra e të dashuruarve). Kthimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për dy orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Ndalesë në Selanik për një vizitë 2 orë. Vazhdimi i udhëtimit.

Dita e Pestë: Mbrritja në Tiranë, rreth orës 08.00.

Nisja çdo të Enjte, Shtator - Tetor - Nëntor

PROGRAMI ME 3 NETE FJETJE

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 03.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës dhe Selanikut për në Stamboll. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Stamboll rreth orës 20.00. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Xhamia Blu, Hipodromi, Dollmabahce, njohja me Bazilikën e famshme të Shën Sofisë, shëtitje me autobus, kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës, kalim në urat e varura të Bosforit për të kaluar në Kontinentin Aziatik, vizitë në pikën turistike të Çam Lixha (pikën më të lartë të qytetit, kodra e të dashuruarve). Kthimi në Hotel. Ssitemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për dy orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Ndalesë në Selanik për një vizitë 2 orë. Vazhdimi i udhëtimit.

Dita e Pestë: Mbrritja në Tiranë, rreth orës 08.00

Nisja çdo të Enjte, Shtator - Tetor - Nëntor

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
-Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi 2 ose 3 netė nė hotel nė qendėr tė pjesės Evropiane tė Stambollit
-Mėngjeset pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
-Shėtitjet nė Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit

Vjeshtė nė Stamboll, 2 Netė €79, 3 Netė €99

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Vjeshtė IV - 2 Netė
nga 20/09/2018 nė 24/09/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 79.00


» Vjeshtė V - 3 Netė
nga 27/09/2018 nė 01/10/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 99.00


» Vjeshtė V - 3 Netė
nga 04/10/2018 nė 08/10/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 99.00


» Vjeshtė VI - 3 Netė
nga 11/10/2018 nė 15/10/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 99.00


» Vjeshtė I - 2 Netė
nga 18/10/2018 nė 22/10/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 79.00


» Vjeshtė VII - 3 Netė
nga 18/10/2018 nė 22/10/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 99.00


» Vjeshtė VIII - 3 Netė
nga 25/10/2018 nė 29/10/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 99.00


» Vjeshtė IX - 3 Netė
nga 01/11/2018 nė 05/11/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 99.00


» Vjeshtė II - 2 Netė
nga 08/11/2018 nė 12/11/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 79.00


» Vjeshtė X - 3 Netė
nga 08/11/2018 nė 12/11/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 99.00


» Vjeshtė III - 2 Netė
nga 25/11/2018 nė 29/11/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 79.00


» Vjeshtė XI - 3 Netė
nga 25/11/2018 nė 29/11/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 99.00


» Vjeshtė III - 2 Netė
nga 28/11/2018 nė 02/11/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 79.00


» Vjeshtė III - 3 Netė
nga 28/11/2018 nė 02/11/2018
Tarifa »
Dhomė Standart Hotel 3* (Max: 3 Rritur)
€ 99.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė