Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Paris, 4 Ditė €499

France

France

Dita e Parë, 30 Dhjetor 2018. Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Udhëtimi me avion direkt Shkup - Paris. Nisja në orën 17.40. Mbrritja në Paris në 20.40. Transferimi për në Paris. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 31 Dhjetor 2018. Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Shëtitje në Bulevardin e famshëm të Champs Elysées dhe mundësi për shopping, si dhe vizitë në Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi në hotel.
OPSIONALE: Darka e Vitit të Ri

Dita e Tretë, 1 Janar 2019. Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shëtitje panoramike ku do të shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera më e madhe e Frances. Kthimi dhe akomodimi në hotel. 

Dita e Katërt, 2 Janar 2019. Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris - Shkup. Nisja  në orën 21.15. Mbrritja në Shkup në orën 23.55. Nisja me autobus nga Shkupi në Tiranë.

OPSIONALE: Darka e Vitit të Ri në:
- Cabaret Moulin Rouge €500
http://www.moulinrouge.fr/
- Cabaret Paradis Latin €360
http://www.paradislatin.com/
- Bateaux Mouches €375
http://www.bateaux-mouches.fr/
- Bateau Marina de Paris €269
http://www.marina-de-paris.com/
- Cabaret Pau Brasil €250
http://www.paubrasil.fr/
- Cabaret Happy Days €235
http://www.happydaysparis.com/
- Restaurant Spectacle Brasil Tropical €250
http://www.brasiltropical.com/

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotel pėr 3 netė qėndrimi.
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 40 x 30 x 20cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.

Viti i Ri nė Paris, 4 Ditė €499

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė