Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri ne Dubrovnik, 3 Ditė €245

Viti i Ri në Dubrovnik: Nisja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 netë.

- Hotel Sun Gardens 4* -  2 netë - €245 - 3 netë - €329.
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 dhe 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri, Muzikë live dhe Këngëtarë.

- Hotel Sheraton Dubrovnik Riviera 5* -  2 netë - €249 - 3 netë - €299.
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri, Pijet e pa përfshira, (Vetëm 1 gotë Champagne), Muzikë live.

Shtesa për Transportin Vajtje Ardhje me Autobus €35.
Itinerari i Transportit (Ulqin - Budva - Dubrovnik)

Me Shume Detaje: Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Muzeume dhe Monumente.
3. Itinerari i Transportit (Ulqin - Budva - Dubrovnik)

Viti i Ri ne Dubrovnik, 3 Ditė €245

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė