Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Strugė, 2 Ditė €45, 3 Ditė €69

Maqedoni

Maqedoni

Viti i Ri në Srugë:
Nisja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri.

- Hotel Arbër 3* 1 natë - 45 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjese dhe Darkë). Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 1 natë qëndrimi;
2. Mëngjese;
3. Darka speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor në Hotel Ambienti 3*S (Pije Jo Alkoolike të përfshira)

- Hotel Hotel Arbër 3* 2 netë - 69 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjese dhe Darkë). Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe 1 Janar në Hotel Ambeinti 3*S (Pije Jo Alkoolike të përfshira);

- Hotel Ambient 3*S 1 natë - 49 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjese dhe Darkë). Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 1 natë qëndrimi;
2. Mëngjese;
3. Darka speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor në Hotel Ambienti 3*S (Pije Jo Alkoolike të përfshira)

- Hotel Hotel Ambient 3*S 2 netë - 79 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjese dhe Darkë). Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe 1 Janar në Hotel Ambeinti 3*S (Pije Jo Alkoolike të përfshira);

- Hotel Izgrev 5 yje 2 netë - 139 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjese dhe Darkë). Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri më 31 Dhjetor (Pije të përfshira pa Limit) dhe 1 Janar (Pije të papërfshira);
4. Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe më 1 Janar.
SUPEROFERTE: Zbritje €10 për person të Rritur për Rezervime deri më 10 Dhjetor për Hotel Izgrev. Zbritja nuk aplikohet në sistem. Ti kërkohet Agjentit.

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Udhėtimi ėshtė individual.

Shtesa pėr Transportin Vajtje Ardhje €20

Kujdes, Vetėm Hotel Arbėr dhe Ambient shiten pėr 1 natė. Hotelet Izgrev shitet VETEM pėr 2 netė.

Viti i Ri nė Strugė, 2 Ditė €45, 3 Ditė €69

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė