Nga Data: Deri datė: Dhomė

Turi i Madh i Anadollit, 9 Ditė €539

1. Turqi

1. Turqi

Dita e Parë. Takimi në aeroportin e Rinasit. Nisja nga Rinasi në orën 03.45. Mbrritja ne Aeroportin e Antaljas në orën 06.35, charter direkt. Transferimi dhe Sistemimi në hotel në zonën e Antalyas. All Inclusive në Hotel.

Dita e Dytë. Vizitë me Shoqërues në qytetin e Antalyas. Mundësi për blerje në dyqanet e qytetit dhe vizitë në Shelale një nga ujvarat e famshme të Turqisë. All Inclusive në Hotel.

Dita e Tretë. Të lirë për Plazh. All Inclusive në Hotel.

Dita e Katërt. Nisja për në Pamukkale. Gjatë rrugës ndalesa të shkurtra. Mbërritja në Pamukkale. Sistemimi në hotel. Mbas mbërritjes, vizitë në ujrat termale të Pamukkale-se, vizitë në Pishinën e Kleopatrës dhe kodrën e pambuktë. Darkë në Hotel.

Dita e Pestë. Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Kusadasi. Gjatë rrugës vizitë në qendrën arkeologjike të Efesit. Hyrja është opsionale. Pas mbërritjes në Kushadasi, sistemimi dhe Darka në Hotel. Pas darkës një shëtitje panoramike në qytetin e Kushadasit. Darkë në Hotel.

Dita e Gjashtë. Mëngjesi në Hotel. Nisja për në qytetin e Izmirit. Pas mbërritjes në Izmir, sistemimi në hotel. Vizitë e panoramike e qytetit, ku vizitohet Kalaja e Izmirit etj. Darkë në Hotel.

Dita e Shtatë. Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Stamboll. Gjate rrugës ndalesa të shkurtra. Pas mbërritjes në Stamboll. Sistemi dhe Darkë në hotel.

Dita e Tetë. Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Xhaminë Blu, Hipodrom, Shën Sofi (Hyrja është opsionale), Ura e Gallatës, Camlixha, Dollma Bahce (Hyrja është opsionale), Ura e varur e Bosforit. Mbasdite e lirë për të vizituar Carshinë e mbyllur. Darkë në hotel.

Dita e Nëntë. Mëngjesi në Hotel. Fluturimi për në Tiranë. Nisja në orën 16.15. Mbrritja në Tiranë në orën 17.00.

Nisje më 20 Shtator

Antalya
Hotel Side Serenis 5*
http://www.serenishotel.com/en/

Pamukale
Hotel Polat Thermal 5*
https://www.polathotel.com.tr/?lang=en

Kushasasi
Hotel Dabaklar 4*
http://www.dabaklarhotel.com/

Izmir
Hotel Kordon Cankaya 4 *
http://kordonotel.com.tr/kordon-otel-cankaya.html

Stamboll
Hotel Aspen 4*
http://aspenhotelistanbul.com/

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe 539 Euro
Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje me avion
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotele 3 dhe 4 yje pėr 8 netė qėndrimi.
4. All Inclusive nė Antalya, Mėngjezet dhe darkat nė tė gjithė destinacionet e tjera.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

Turi i Madh i Anadollit, 9 Ditė €539

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė