Nga Data: Deri datė: Dhomė

Udhėtim nė Sarajevė, 3 Ditė €89

Bosnja - Hercegovina

Bosnja - Hercegovina

Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Malit të Zi. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Kalimi nga Nikshiq për në Mostar, ku vizitohen: Ura e Mostarit, Katedralja dhe Xhamia. Vazhdon udhëtimi për në Sarajevë. Mbërritja në Sarajevë. Sistemimi dhe Darkë në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Vizitë panoramike e Monumenteve të Sarajevës, si Kështjella, Rrugët Saraç, Kazandziluk dhe Bravadziluk Kulla e Sahatit, etj. Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Kthimi per në Tiranë, nëpërmjet Medjugorje. Vizitë e Katedrales së Zonjës së Paqes. Vazhdon udhëtimi për në Tiranë.

Nisje më 22 Mars, 5, 20, 27 Prill. 

Hotel Sunce 3*
http://www.hotel-sunce.ba/bosanski/

Me Shume Detaje: Ēmimi pėrfshin:
1. Udhėtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
2. Akomodim nė hotel pėr 2 netė qėndrimi.
3. Mėngjeset dhe 2 Darka.
4. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

Udhėtim nė Sarajevė, 3 Ditė €89

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Pranverė I
nga 05/04/2019 nė 07/04/2019
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 89.00


» Pranverė II
nga 20/04/2019 nė 22/04/2019
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 89.00


» Pranverė III
nga 27/04/2019 nė 29/04/2019
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 89.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė