Nga Data: Deri datė: Dhomė

Udhėtim nė Manastir - Bitola, 2 Ditė €49

Maqedoni

Maqedoni

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Bitola. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Strugë dhe Ohër, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Vazhdimi i udhëtimit për në Bitola. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi, Darkë me Muzikë. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Paradite vizitë në Monumentet kryesore të Qytetit. Drekë në Hotel. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesë dhe Vizitë në Shën Naum. Vazhdimi i udhëtimit të kthimit. Mbrritja.

Nisje më 14, 16 Shkurt, 8, 9, 14, 16 Mars.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel per 1 netė qėndrimi;
2. Mėngjese, Drekė dhe Darkė me Muzikė.
3. Transporti vajtje ardhje me Autobus, Shėtitje dhe Vizita nė Strugė, Ohėr, Manastir dhe Shėn Naum.
4. Shoqėrues dhe Guidė Shqiptare.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Monumente dhe Muzeume.

Udhėtim nė Manastir - Bitola, 2 Ditė €49

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Shėn Valentini I
nga 14/02/2019 nė 15/02/2019
Tarifa »
Hotel Molika 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė)
€ 49.00


» Shėn Valentini II
nga 16/02/2019 nė 17/02/2019
Tarifa »
Hotel Molika 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė)
€ 49.00


» Pranverė I
nga 08/03/2019 nė 09/03/2019
Tarifa »
Hotel Molika 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė)
€ 49.00


» Pranverė II
nga 09/03/2019 nė 10/03/2019
Tarifa »
Hotel Molika 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė)
€ 49.00


» Pranverė III
nga 14/03/2019 nė 15/03/2019
Tarifa »
Hotel Molika 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė)
€ 49.00


» Pranverė IV
nga 16/03/2019 nė 17/03/2019
Tarifa »
Hotel Molika 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė)
€ 49.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė