Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pranverė nė Budva, 2 Ditė €39, 3 Ditė €59

Mali I Zi

Mali I Zi

PROGRAMI 2 DITE/1 NATE

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi, Darkë Speciale me Muzikë dhe DJ. dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Budva, Kotorr dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

Nisje më 8, 9 dhe 10 Mars.

 

PROGRAMI 3 DITE/2 NETE

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi, Darkë Speciale me Muzikë dhe DJ. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Budva, Kotorr dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Darkë Speciale me Muzikë dhe DJ. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Paradite, të lirë. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

Nisje më 7 dhe 9 Mars.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel pėr 1 natė ose 2 netė qėndrimi;
2. Mėngjese dhe Darkė Speciale me Muzikė dhe DJ;
3. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Vizitave.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Pranverė nė Budva, 2 Ditė €39, 3 Ditė €59

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Pranverė I - 2 Netė
nga 07/03/2018 nė 09/03/2018
Tarifa »
Monte Rio 3* Dhomė Standart (Max 4 Rritur)
€ 59.00


» Pranverė I - 1 Natė
nga 08/03/2018 nė 09/03/2018
Tarifa »
Monte Rio 3* Dhomė Standart (Max 4 Rritur)
€ 39.00


» Pranverė II - 2 Netė
nga 09/03/2018 nė 11/03/2018
Tarifa »
Monte Rio 3* Dhomė Standart (Max 4 Rritur)
€ 59.00


» Pranverė II - 1 Natė
nga 09/03/2018 nė 10/03/2018
Tarifa »
Monte Rio 3* Dhomė Standart (Max 4 Rritur)
€ 39.00


» Pranverė III - 1 Natė
nga 10/03/2018 nė 11/03/2018
Tarifa »
Monte Rio 3* Dhomė Standart (Max 4 Rritur)
€ 39.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė