Nga Data: Deri datė: Dhomė

Krishtlindje nė Budva, 2 Ditė €29, 3 Ditė €49

Mali I Zi

Mali I Zi

PROGRAMI 2 DITE/1 NATE

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi  dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë me autobus në Budva, Kotorr dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

2 Ditë/ 1 Natë, Nisje më 24 Dhjetor
Minimumi i Organizimit të udhëtimit 18 personë

 

PROGRAMI 3 DITE/2 NETE

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi, Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Budva, Kotorr dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Paradite, të lirë. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

3 Ditë/ 2 Netë, Nisje më 23 Dhjetor.
Minimumi i Organizimit të udhëtimit 18 personë
Minimumi për shoqërues gjatë udhëtimit 30 personë

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel pėr 1 natė ose 2 netė qėndrimi;
2. Mėngjese;
3. Udhėtimi me Autobus.
4. Shoqėrues Shqiptar gjatė Vizitave vetėm nė programin 3 ditor.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Krishtlindje nė Budva, 2 Ditė €29, 3 Ditė €49

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Krishtlindje - 2 Netė
nga 23/12/2018 nė 25/12/2018
Tarifa »
Monte Rio 3* Dhomė Standart (Max 4 Rritur)
€ 49.00

Moskva 4* Dhomė Standart (Max 3 Rritur)
€ 69.00


» Krishtlindje - 1 Natė
nga 24/12/2018 nė 25/12/2018
Tarifa »
Monte Rio 3* Dhomė Standart (Max 4 Rritur)
€ 29.00

Moskva 4* Dhomė Standart (Max 3 Rritur)
€ 39.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė