Nga Data: Deri datė: Dhomė

Festa e Birrės nė Mynih, 4 Ditė €449

Dita e Parë, 21 Shtator 2017: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Podgoricës. Fluturimi Direkt për në Mynih. Nisja më 11.55 - Mbrritje më 13.45. Transfertë për në qytezën Hohenschwangau, ku vizitohet Keshtjella e Bukuroshes së Fjetur, Neuschwanstein. Pas 2 orësh, vazhdon udhëtimi për në Mynih. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 22 Shtator 2017: Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike në Monumentet kryesore të Mynihut, si: Sheshi Marienplatz, Bashkia e Qytetit, Viktualienmarkt, Kisha Frauenkirsche, Shtëpia e famshme e Birrës Hofbrauhaus, Teatri Kombëtar, Pallati Mbretëror, më i madhi në Gjermani. Vajtje në Teresienwiese, tek stendat e Oktoberfest. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 23 Shtator 2017: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Sheshin Olimpik, kulla Olimpike 210 metra e lartë. Vazhdon vizita në Selinë e BMW dhe Muzeun përkatës. Më pas shkohet në rezidencën verore te Mbretërve Bavarezë, Pallati i Nymphenburg. Pasdite, vizitë në muzeumin e Alte Pinakotheke. Vajtje në Teresienwiese, tek stendat e Oktoberfest. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt, 24 Shtator 2017: Mëngjesi ne Hotel. Transfertë për në aeroportin e Mynihut. Fluturimi direkt Mynih - Podgoricë. Nisja më 09.40 - Mbrritje më 11.25. Nisja me autobus nga Podgorica në Tiranë.

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus,
3. Akomodim nė hotel me 3 yje,
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
• Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
• Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

Festa e Birrės nė Mynih, 4 Ditė €449

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė