Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pranverė nė Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditė €1079

Tajlande

Tajlande

Dita e Parë, 26 Prill 2018: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi Shkup - Dubai - Bangkok. Nisja nga Shkupi në orën 13.05, Mbrritja në Dubai në orën 21.05.

Dita e Dytë, 27 Prill 2018: Nisja nga Dubai në orën 01.35, Mbrritja në Bangkok në orën 10.50. Pritja në Aeroportin e Bangkokut. Transferimi me autobus komod për në hotel. Sistemimi në Hotel. Darkë Speciale në një Restorant Tajlandez me Vallëzim Klasik.

Dita e Tretë, 28 Prill 2018: Mëngjesi ne hotel. Vizitë panoramike e Bangkokut. Vizitohen: Pallati Mbretëror, Tempujt e Famshëm të qytetit, si dhe Lagja Chinatown. Drekë Bufe në një Restorant Karakteristik. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt, 29 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel. Të lirë për Shopping, ose
Opsionale: Vizitë gjithë ditën ne Ayutthaya, Ish Kyeqyteti i Mbretërisë në Tajlandë, shëtitje panoramike, hyrje ne Pallatin Veror Bang Pa-In, Drekë dhe shëtitje me Krociere në kthim në Bangkok.

Dita e Pestë, 30 Prill 2018: Mëngjesi ne Hotel. Vizitë në Tregun e Famshëm Lundrues të Damnoen Saduak dhe Chinatown. Pasdite, Nisja me autobus për në Plazhin e Pattayas. Gjatë Rrugës, ndalesë dhe vizitë në Fermën e Krokodilëve. Mbrritja ne Pattaya dhe Sistemimi në Hotel.

Dita e Gjashtë, 1 Maj 2018: Mëngjesi ne Hotel. Të lirë për plazh ose

Opsionale: Vizitë dhe Drekë në Ishullin e Koraleve
Opsionale: Në Darkë, shfaqje Speciale Alkaazar.

Dita e Shtatë, 2 Maj 2018: Mëngjesi në Hotel. Të lirë për plazh ose
Opsionale: Vizitë dhe shfaqje në Kopshtet tropikale të fshatit Nong Nooch.
Ne mbrëmje vone, Transferimi për në Aeroportin e Bangkokut.

Dita e Tetë, 3 Maj 2018: Nisja nga Bangkok në orën 02.25, Mbrritja në Dubai në orën 07.00. Nisja nga Dubai në orën 09.10, Mbrritja në Shkup në orën 12.05. Nisja me autobus nga Shkupi në Tiranë. Mbrritja në Shqipëri.

 

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje Shkup - Bangkok nėpėrmjet Dubait.
-Akomodimi nė hotele 5*.
-Mėngjeset pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
-Shėtitjet nė Tajlandė me autobus (sipas programit)
-Shoqėrues dhe guidė shqiptare, dhe Guidė Tajlandeze pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit
-Transferta Vajtje - Ardhje nga Tirana pėr nė Shkup.
-Hyrjet sipas programit nė Monumentet nė Bangkok: Pallati Madh, Tempujt e Qytetit. Lundrimi me Varka nė Tregun lundrues. Hyrje nė Fermėn e Krokodilėve.
-Darkė Speciale nė njė Restorant Tajlandez me Vallėzim Klasik dhe Drekė Bufe nė njė Restorant Karakteristik.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Programet Opsionale.
3. Bakshishet pėr Shoferin e autobusit dhe Guidėn nė Tajlandė.

OPSIONALE:
1. Vizitė gjithė ditėn ne Ayutthaya, Ish Kyeqyteti i Mbretėrisė nė Tajlandė, shėtitje panoramike, hyrje ne Pallatin Veror Bang Pa-In, Drekė dhe shėtitje me Krociere nė kthim nė Bangkok. - €40
2. Vizitė dhe shfaqje nė Kopshtet tropikale tė fshatit Nong Nooch. - €25
3. Shfaqje Speciale Alkaazar. - €15
4. Vizitė dhe Drekė nė Ishullin e Koraleve. - €25
5. Viza Tajlandeze €35

Pranverė nė Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditė €1079

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Pranverė
nga 26/04/2018 nė 03/05/2018
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 1079.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė