Nga Data: Deri datė: Dhomė

Celestyal, 4 Ditė €171, 5 Ditė €208

3. Greqi

3. Greqi


PROGRAMI 3 NETE/4 DITE

Dita e Parë, E Premte: Imbarkimi në Kroçieren Celestyal Olympia. Drekë në Kroçiere. Zbritja në Ishullin e Mykonos në orën 18.00. Shëtitje Opsionale në Mykonos. Qëndrimi në Ishull deri në 23.00. Darka në Kroçiere.

Dita e Dytë, E Shtunë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Kusadasi të Turqisë në orën 7.00. Ekskursion dhe Vizitë në Efes. Nisja në orën 12.00. Drekë në Kroçiere. Zbritja në Ishullin e Patmos në orën 16.00. Shëtitje Opsionale në Manastir. Nisja në orën 21.00. Darka në Kroçiere.

Dita e Tretë. E Diel: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Heraklion, Kretë në orë 07.00. Shëtitje Opsionale ne Monumentet Kryesore të Qytetit. Nisja në orën 11.30. Drekë në Kroçiere. Zbritja në Santorini në orën 16.30. Shëtitje Opsionale në fshatin Oia. Nisja në orën 21.00. Darka në Kroçiere.

Dita e Katërt, E Hënë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Port.

 

PROGRAMI 4 NETE/5 DITE

Dita e Parë, E Hënë: Imbarkimi në Kroçieren Celestyal Olympia. Drekë në Kroçiere. Zbritja në Ishullin e Mykonos në orën 18.00. Shëtitje Opsionale në Mykonos. Qëndrimi në Ishull deri në 23.00. Darka në Kroçiere.

Dita e Dytë, E Martë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Kusadasi të Turqisë në orën 7.00. Ekskursion dhe Vizitë në Efes. Nisja në orën 12.00. Drekë në Kroçiere. Zbritja në Ishullin e Patmos në orën 16.00. Shëtitje Opsionale në Manastir. Nisja në orën 21.00. Darka në Kroçiere.

Dita e Tretë, E Mërkurë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Rhodos në orën 07.00. Shëtitje Opsionale ne Monumentet Kryesore të Qytetit. Drekë në Kroçiere. Nisja në orën 18.00. Darka në Kroçiere.

Dita e Katërt, E Enjte: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Heraklion, Kretë në orën 07.00. Shëtitje Opsionale ne Monumentet Kryesore të Qytetit. Nisja në orën 11.30. Drekë në Kroçiere. Zbritja në Santorini në orën 16.30. Shëtitje Opsionale në fshatin Oia. Nisja në orën 21.00. Darka në Kroçiere.

Dita e Pestë, E Premte: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Port.

 

OFERTE SPECIALE
1. Zbritje deri më 22% për Rezervime të Hershme deri më 30 Qershor.
Zbritjet janë aplikuar vetëm në çmim, jo në taksa dhe për data të caktuara.
Çmimet e publikuara i kanë zbritjet të aplikuara dhe janë për shitje deri më 30 Qershor.
2. Fëmijët dhe Të Rriturit e Tretë dhe të Katërt në Kabinë përfitojnë zbritje të konsiderueshme.

KABINAT

Kabinë e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
IB - Interior Cabins at deck 2 (Athena) and deck 3 (Hermes) (~ 10,73 sqm) can accommodate up to 4 person(s) with 2 lower beds, 3rd/4th berth, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box and TV.

Kabinë e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
ID - Interior Cabins at deck 3 (Hermes) and deck 4 (Poseidon) (~ 10,73 sqm) can accommodate up to 4 person(s) with 2 lower beds, 3rd/4th berth, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box and TV.

Kabinë e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
IF - Interior Cabins at deck 5 (Dionyssos) and deck 6 (Venus) (~ 10,73 sqm) can accommodate up to 2 person(s) with 2 lower beds, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box and TV.

Kabinë e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
XB – Exterior Cabins at deck 2 (Athena) and deck 3 (Hermes) (~11,3 sqm) can accommodate up to 4 person(s) with 2 lower beds, 3rd/4th berth, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV and a Porthole at deck 2 or a Window at deck 3.

Kabinë e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
XD – Exterior Cabins at deck 3 (Hermes) and deck 4 (Poseidon) (~11,66 sqm) can accommodate up to 4 person(s) with 2 lower beds, 3rd/4th berth, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV and a Window.

Kabinë e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
XF – Exterior Cabins at deck 5 (Dionyssos) and deck 6 (Venus) (~11,66 sqm) can accommodate up to 2 person(s) with 2 lower beds, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV and a Window.

Suitë SJ (Max: 3 Rritur)
SJ – Junior Suites at deck 7 (Apollo) (~28 sqm) can accommodate up to 3 person(s) with 2 lower beds, 1 sofa bed, Bathroom with Bathtub, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV, Refrigerated Mini Bar and a Large Window.

Suitë SB (Max: 3 Rritur)
SB – Balcony Suites at deck 9 (Hera) (~22,5 sqm) can accommodate up to 3 person(s) with 1 matrimonial bed, 1 sofa bed, Bathroom with Bathtub or Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV, Refrigerated Mini Bar and a Balcony.

Suitë SG (Max: 3 Rritur)
SG – Grand Suites at deck 9 (Hera) (~34,17 sqm) can accommodate up to 3 person(s) with 1 matrimonial bed, 1 sofa bed, Bathroom with Bathtub and Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV, Refrigerated Mini Bar and a Balcony.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė Kroēieren Olympia
2. Mėgjeset, Drekat dhe Darkat nė Kroēiere.
3. Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit, Skeda Blu.
4. Shfaqje, Karaoke, Hyrja nė Disko, Sauna dhe aktivitete tė ndryshme nė Kroēiere.
5. Ekskursion dhe Vizitė nė Efes gjatė zbritjes nė Kushadasi.
6. Taksat Portuale.
7. Bakshishet.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Transporti Vajtje Ardhje.
3. Hyrjet nė Monumentet dhe Muzeumet.
4. Nė zbritjet nė porte, transfertat me autobus ose teleferik nga Porti nė qytet atje ku ėshtė e nevojshme pas Zbritjes nga Kroēierja dhe Shėtitjet Opsionale nė Vendet e Zbritjes.
5. Kujdes, Taksat Portuale nė ēmimet e mėposhtme NUK janė pėrfshirė.

Celestyal, 4 Ditė €171, 5 Ditė €208

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Sezoni B 4 Netė VIII
nga 24/09/2018 nė 28/09/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 318.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 358.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 388.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 408.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 448.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 468.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 518.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 618.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 658.00


» Sezoni B 3 Netė VIII
nga 28/09/2018 nė 01/10/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 251.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 281.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 301.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 331.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 351.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 371.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 431.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 511.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 561.00


» Sezoni A 4 Netė XI
nga 01/10/2018 nė 05/10/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 268.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 308.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 328.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 358.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 378.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 408.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 468.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 548.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 598.00


» Sezoni A 3 Netė XI
nga 05/10/2018 nė 08/10/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 171.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 191.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 211.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 231.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 251.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 261.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 301.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 361.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 391.00


» Sezoni A 4 Netė XII
nga 08/10/2018 nė 12/10/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 268.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 308.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 328.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 358.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 378.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 408.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 468.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 548.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 598.00


» Sezoni A 3 Netė XII
nga 12/10/2018 nė 15/10/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 211.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 231.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 261.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 281.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 301.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 321.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 381.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 451.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 501.00


» Sezoni A 4 Netė XIII
nga 15/10/2018 nė 19/10/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 208.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 248.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 278.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 298.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 318.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 328.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 388.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 458.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 498.00


» Sezoni A 3 Netė XIII
nga 19/10/2018 nė 22/10/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 211.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 231.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 261.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 281.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 301.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 321.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 381.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 451.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 501.00


» Sezoni A 4 Netė XIV
nga 22/10/2018 nė 26/10/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 208.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 248.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 278.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 298.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 318.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 328.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 388.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 458.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 498.00


» Sezoni A 3 Netė XIV
nga 26/10/2018 nė 29/10/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 171.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 191.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 211.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 231.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 251.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 261.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 301.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 361.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 391.00


» Sezoni A 4 Netė XV
nga 29/10/2018 nė 02/11/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 156.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 186.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 201.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 223.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 238.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 261.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 306.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 366.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 403.00


» Sezoni A 3 Netė XV
nga 02/11/2018 nė 05/11/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 128.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 150.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 158.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 180.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 195.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 210.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 248.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 293.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 323.00


» Sezoni A 4 Netė XVI
nga 05/11/2018 nė 09/11/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 156.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 186.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 201.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 223.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 238.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 261.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 306.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 366.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 403.00


» Sezoni A 3 Netė XVI
nga 09/11/2018 nė 12/11/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 128.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 150.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 158.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 180.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 195.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 210.00

Suitė SJ (Max: 3 Rritur)
€ 248.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 293.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 323.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė