Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pranverė nė Ulqin, 2 Ditė €39

Mali I Zi

Mali I Zi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Budva. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Budva, Kotorr dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Kthimi për në Ulqin. Sistemimi, Darkë Speciale me Muzikë dhe DJ. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Nisja me autobus heret në mëmgjes për në Tiranë. Mbrritja.

Nisje më 8, 9, 10, 17, 24 Mars.

Me Shume Detaje: Nė pagesė 39 Euro pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel pėr 1 natė qėndrimi;
2. Mėngjes dhe Darkė;
3. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Vizitave.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Pranverė nė Ulqin, 2 Ditė €39

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Pranverė I
nga 08/03/2018 nė 09/03/2018
Tarifa »
Hotel Llolla 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 39.00

Hotel Continental 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 46.00


» Pranverė II
nga 09/03/2018 nė 10/03/2018
Tarifa »
Hotel Llolla 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 39.00

Hotel Continental 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 46.00


» Pranverė III
nga 10/03/2018 nė 11/03/2018
Tarifa »
Hotel Llolla 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 39.00

Hotel Continental 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 46.00


» Pranverė IV
nga 17/03/2018 nė 18/03/2018
Tarifa »
Hotel Llolla 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 39.00

Hotel Continental 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 46.00


» Pranverė V
nga 24/03/2018 nė 25/03/2018
Tarifa »
Hotel Llolla 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 39.00

Hotel Continental 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 46.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė