Nga Data: Deri datė: Dhomė

All Inclusive nė Ulqin, 2 Ditė €32, 3 Ditė €64

Mali I Zi

Mali I Zi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në orën 06.00 për në Budva. Vizitë me autobus në Budva, Kotorr dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Kthimi për në Ulqin. Sistemimi, në Hotel. All Inclusive në Hotel. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Nisja me autobus për në Tiranë. Mbrritja.

Nisje më 17, 18, 24, 25 Maj

PROGRAMI 3 DITE/2 NETE

 

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në orën 06.00 për në Budva. Vizitë me autobus në Budva, Kotorr dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Kthimi për në Ulqin. Sistemimi, në Hotel. All Inclusive në Hotel. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: All Inclusive në Hotel. Paradite Shëtitje ne Ulqin dhe buzë lumit Buna. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Nisja me autobus për në Tiranë. Mbrritja.

Nisje më 17, 24 Maj

 

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Fjetje 1 Natė ose 2 Netė nė Hotel 3* ose 4* nė Ulqin,
2. Mėngjese, Drekė dhe Darkė.
3. Pije pa limit tė pėrfshira gjatė gjithė ditės,
Shtesa pėr Vajtje-Ardhje me Autobus dhe Shėtitjet €14

Kujdes:
Nė Hotelet e Malit tė Zi aplikohet Taksė lokale Qėndrimi.
Klientė DUHET ta paguajnė direkt nė Hotel.
Taksat janė:
• Hotel 3* dhe 4*:
- €1.50 pėr person tė rritur nė natė
- €1.00 pėr fėmijė 12 - 17.9 vjeē nė natė
- €0.50 pėr fėmijė 0 - 11.9 vjeē nė natė

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

All Inclusive nė Ulqin, 2 Ditė €32, 3 Ditė €64

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė