Nga Data: Deri datė: Dhomė

Weekend All Inclusive nė Korfuz, 3 Ditė €79

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 22.00 të nje nate më parë dhe udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz në orën 10.00. Sistemimi dhe All Inclusive në Hotel.

Dita e Dytë: All Inclusive në Hotel. Pasdite, Vizitë me Guidë në qytetin e Korfuzit.

Dita e Tretë : Nisja nga Korfuzi me traget dhe nëpërmjet Igumenicës për në Tiranë. Mbrritja në Shqipëri.


Nisja më 20, 27, 29 Prill, 4, 11, 18 Maj.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
-Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus dhe traget.
-Akomodimi nė Hotel Telemachos 2*S ose Messonghi Beach 3*S
-All Inclusive pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
-Vizitė me Shoqėrues Shqiptar ne qytetin e Korfuzit..

Weekend All Inclusive nė Korfuz, 3 Ditė €79

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Weekend IV
nga 27/04/2018 nė 29/04/2018
Tarifa »
Hotel Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 79.00

Hotel Messonghi 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 99.00


» Weekend I
nga 29/04/2018 nė 01/05/2018
Tarifa »
Hotel Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 79.00

Hotel Messonghi 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 99.00


» Weekend II
nga 04/05/2018 nė 06/05/2018
Tarifa »
Hotel Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 89.00

Hotel Messonghi 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 109.00


» Weekend V
nga 11/05/2018 nė 13/05/2018
Tarifa »
Hotel Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 89.00

Hotel Messonghi 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 109.00


» Weekend VI
nga 18/05/2018 nė 20/05/2018
Tarifa »
Hotel Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 89.00

Hotel Messonghi 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 109.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė