Nga Data: Deri datė: Dhomė

Weekend All Inclusive nė Korfuz, 3 Ditė €79

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 22.00 të nje nate më parë dhe udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz në orën 10.00. Sistemimi dhe All Inclusive në Hotel.

Dita e Dytë: All Inclusive në Hotel. Pasdite, Vizitë me Guidë në qytetin e Korfuzit.

Dita e Tretë : Nisja nga Korfuzi me traget dhe nëpërmjet Igumenicës për në Tiranë. Mbrritja në Shqipëri.

Nisja më çdo të Premte në Korrik

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
-Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus dhe traget.
-Akomodimi nė Hotel Telemachos 2*S dhe Messonghi Beach 3*S
-All Inclusive pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
-Vizitė me Shoqėrues Shqiptar ne qytetin e Korfuzit..

Weekend All Inclusive nė Korfuz, 3 Ditė €79

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Weekend IV
nga 20/09/2019 nė 22/09/2019
Tarifa »
Hotel Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 79.00

Hotel Corfu Belvedere 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 109.00

Hotel Messonghi 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 119.00


» Weekend V
nga 27/09/2019 nė 29/09/2019
Tarifa »
Hotel Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 79.00

Hotel Corfu Belvedere 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 109.00

Hotel Messonghi 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 119.00


» Weekend VI
nga 04/10/2019 nė 06/10/2019
Tarifa »
Hotel Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 79.00

Hotel Corfu Belvedere 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 109.00

Hotel Messonghi 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 119.00


» Weekend VII
nga 11/10/2019 nė 13/10/2019
Tarifa »
Hotel Telemachos 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 79.00

Hotel Corfu Belvedere 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 109.00

Hotel Messonghi 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 119.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė