Nga Data: Deri datė: Dhomė

Festat e Nėntorit nė Ulqin, 3 Ditė €59

Mali I Zi

Mali I Zi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Ulqin. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi, Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Budva, Kotorr dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Kthimi ne Ulqin. Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Paradite, të lirë. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

Nisje më 27, 29 Nëntor

Me Shume Detaje: Nė pagesė 59 Euro pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel pėr 2 netė qėndrimi;
2. Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;
3. Muzikė live nė natėn e dytė.
4. Transporti

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Festat e Nėntorit nė Ulqin, 3 Ditė €59

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Festat e Nėntorit
nga 27/11/2018 nė 29/11/2018
Tarifa »
Hotel Skandinavia 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 59.00

Hotel Monte Fila 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 69.00


» Festat e Nėntorit
nga 29/11/2018 nė 01/12/2018
Tarifa »
Hotel Skandinavia 3* Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 59.00

Hotel Monte Fila 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 69.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė