Nga Data: Deri datė: Dhomė

Krishtlindjet nė Ulqin, 3 Ditė €59

Mali I Zi

Mali I Zi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Ulqin. Ndalesa gjatë rrugës. Mbërritja në Hotel. Sistemimi, Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Budva, Kotorr dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Kthimi ne Ulqin. Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Paradite të lirë. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbërritja.

Nisje më 23 Dhjetor 

Me Shume Detaje: Nė pagesė 59 Euro pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel pėr 2 netė qėndrimi;
2. Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;
3. Transporti

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Krishtlindjet nė Ulqin, 3 Ditė €59

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė