Nga Data: Deri datė: Dhomė

Krishtlindjet nė Strugė, 3 Ditė €34

Maqedoni

Maqedoni

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Strugë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi, Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Strugë dhe Ohër, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjes në Hotel. Paradite, të lirë. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

 Nisje më 27 Nëntor dhe 23 Dhjetor.

Me Shume Detaje: Hotel Ambient 3*S 34 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me DJ),
Hotel Izgrev 5* 69 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė),
Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel per 2 netė qėndrimi;
2. Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Turi nė Strugė dhe Ohėr dhe Transporti vajtje ardhje me autobus - €15, Minimumi pėr Turin dhe Transportin 15 personė.
2. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Krishtlindjet nė Strugė, 3 Ditė €34

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė