Nga Data: Deri datė: Dhomė

Shėn Valentini nė Vjenė, 4 Ditė €339

Austri

Austri

Dita e Parë,10 Shkurt 2018: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 08:35 - Mbrritje më 10:05. Transfertë Aeroporti i Budapestit dhe nisje për në Vjenë. Udhëtimi zgjat rreth 3 orë. Pasdite, Vizitë në Monumentet e Vienës, si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 11 Shkurt 2018: Mëngjesi në Hotel. Vazhdon vizita në Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgëve dhe Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 12 Shkurt 2018: Mëngjesi në Hotel. Nisje, herët në mëngjes për në Budapest.Mbërritje në Budapest,Vizitë panoramike rreth 2 orë.Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt, 13 Shkurt 2018: Transfertë për në aeroportin e Budapestit. Nisja më 06:30 - Mbrritje më 07:55. Fluturimi për në Shqipëri.

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus,
3. Akomodim nė hotel me 3 yje,
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 55 x 40 x 23 cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
• Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
• Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

Shėn Valentini nė Vjenė, 4 Ditė €339

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Shėn Valentini
nga 10/02/2018 nė 13/02/2018
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 339.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė