Nga Data: Deri datė: Dhomė

Vjeshtė nė Vjenė, 4 Ditė €339

Austri

Austri

Dita e Parë: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 15:30 - Mbrritje më 17:00. Transfertë Aeroporti i Budapestit dhe vizitë panoramike rreth dy orë në Budapest. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Nisje , herët në mëngjes për në Vjenë. Udhëtimi zgjat  rreth 3 orë. Pasdite,Vizitë në Monumentet e Vienës,si:Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Vazhdon vizita në Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg - Residenca 600 vjecare e Hasburgëve dhe Pallati Schonbrunn - Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mangjesi në hotel.Transfertë për në aeroportin e Budapestit. Nisja më 13:25 - Mbrritje më 14:50. Fluturimi për në Shqipëri.

Nisja më 20 Tetor

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus,
3. Akomodim nė hotel me 3 yje,
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 55 x 40 x 23 cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
• Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
• Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

Vjeshtė nė Vjenė, 4 Ditė €339

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Vjeshtė
nga 20/10/2018 nė 23/10/2018
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 339.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė