Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pranverė nė Paris, 4 Ditė €399

France

France

Dita e Parë: Nisja me autobus  ne orën 07:00 nga Tirana për në Aeroportin e Shkupit.  Udhëtimi me avion direkt Shkup - Paris. Nisja në orën 17:40. Mbrritja në Paris në 20:40. Transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Shëtitje në Bulevardin e famshëm të Champs Elysées dhe mundësi për shopping, si dhe vizitë në Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi në hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shëtitje panoramike ku do të shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera më e madhe e Francës. Kthimi dhe akomodimi në hotel. 

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Paradite, Shëtitje e lirë në Champs Elysee dhe Kopshtet e Luksemburgut. Pasdite Shopping dhe Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris - Shkup. Nisja  në orën 21:15 Mbrritja në Tiranë në orën 23.55. Nisja me autobus nga aeroporti i Shkupit drejt Tiranës.

Nisja më 10 Mars

Me Shume Detaje: Nė pagesė 399 Euro pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotel pėr 3 netė qėndrimi.
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 40 x 30x 20cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.

Pranverė nė Paris, 4 Ditė €399

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Pranverė
nga 10/03/2019 nė 13/03/2019
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 399.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė