Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pranverė nė Paris - Bruksel, 5 Ditė €399

France

France

Dita e Parë, 1 Prill 2017. Nisja nga Tirana me Autobus drejt Aeroportit të Prishtinës. Udhëtimi me avion direkt Prishtinë - Paris. Nisja në orën 20.00. Mbrritja në Paris në 23.00. Transferimi për në Paris. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 2 Prill 2017. Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e Parisit. Vizitohen: Harku i Triumfit, Shëtitje në Avenynë e famshme të Champs Elysées, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive, Muzeu i Luvrit.

Dita e Tretë, 3 Prill 2017. Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Panteoni, Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Sheshi Bastille, Opera, Tour Eiffel, Kisha St.Germain De Pres.

Dita e Katërt, 4 Prill 2017. Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Bruksel. Mbrritja në Bruksel. Vizitë me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit të Brukselit. Kthimi në Paris. Fjetje në Hotel.

Dita e Pestë, 5 Prill 2017. Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris - Prishtinë. Nisja  në orën 07.00. Mbrritja në Prishtinë në orën 10.00.

Hotel Novotel Paris St Denis 4*
http://www.novotel.com/gb/hotel-9720-novotel-paris-saint-denis-stade-basilique/index.shtml

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe 399 Euro.
Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotel.
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
6. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 56 x 45 x 25cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.


Pranverė nė Paris - Bruksel, 5 Ditė €399

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė