Nga Data: Deri datė: Dhomė

Udhėtim nė Selanik dhe Meteora, 2 Ditė €59

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 3.00 drejt Selanikut, Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga Pika kufitare e Kapshticës. Vizitëe shkurtër në Kostur. Vazhdimi i udhëtimit për në Selanik. Vizitë panoramike e Selanikut, vizitohen: Sheshi Aristotel, Kulla e Bardhë, zona Tsimiski dhe monumente të tjera historike të qytetit. Vazhdimi i udhëtmit për në Katerini. Vizitë dhe Shëtitje e lirë në Katerini. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel Platon Beach, buzë detit, në Rivierën Olimpike.

Dita e Dytë: Mengjesi në hotel. Nisja për në Meteora. Udhëtimi zgjat rreth 2 orë. Vizitë panoramike e 2 prej manastireve më të famshëm të Meteorës. zonës më të bukur në Greqi qe shquhet për bukurinë e saj natyrore dhe pjesë e trashëgimisë botrore të UNESCO. Vazhdon udhëtimi për në Janinë. Vizitë panoramike e Janinës, ku do vizitohen: Kalaja, Sheshi Qëndror, Manastiret dhe Xhamitë e vjetra. Vazhdon udhëtimi për në Shqipëri. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Tiranë.

Nisje më 14, 16 Shkurt, 8, 9, 14, 16 Mars.

Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi. 
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėrfshihen:
-Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi nė hotel Platon Beach
-Mėngjes nė Hotel.
-Shėtitjet me autobus (sipas programit)
-Shoqėrues shqiptar gjatė udhėtimit.

Udhėtim nė Selanik dhe Meteora, 2 Ditė €59

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Pranverė I
nga 08/03/2019 nė 09/03/2019
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur
€ 59.00


» Pranverė II
nga 09/03/2019 nė 10/03/2019
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur
€ 59.00


» Dita Verės
nga 14/03/2019 nė 15/03/2019
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur
€ 59.00


» Pranverė III
nga 16/03/2019 nė 17/03/2019
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur
€ 59.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė