Nga Data: Deri datė: Dhomė

Festat e Nėntorit nė Mal tė Zi, 3 Ditė €59

Mali I Zi

Mali I Zi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Budva dhe Kotorr, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjes në Hotel. Paradite, të lirë. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

 Nisje më 27 dhe 29 Nëntor

- Hotel Moskva 4*
Përdorimi Falas i Sauna, Hamam, Xhakuzi dhe Fitnes.
Kujdes, Fëmijët deri në 7 vjeç nuk u ofrohet Krevat, Nëse duan të kenë krevat, duhet të llogariten si Fëmijë mbi 7 vjeç.

- Hotel Avala 4*
Pije mirseardhje
Mbrritje heret dhe largimi vonë, sipas mundësisë
Upgrade në dhomë me pamje nga deti, sipas disponibilitetit
Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Hamam dhe Fitnes.
20% zbritje në trajtime SPA
Parking Falas
WiFi Falas
Kujdes, Fëmijët deri në 7 vjeç nuk u ofrohet Krevat, Nëse duan të kenë krevat, duhet të llogariten si Fëmijë mbi 7 vjeç.

- Hotel Melia Petrovac 5*
Pije mirseardhje
Mbrritje heret dhe largimi vonë, sipas mundësisë
Upgrade në dhomë me pamje nga deti, sipas disponibilitetit
Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Hamam dhe Fitnes.
15% zbritje në trajtime SPA
WiFi Falas

- Hotel Port of Montenegro Tivat 5*L
Upgrade në dhomë të një kategorie më të lartë, sipas disponibilitetit
Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Xhakuzi, Sauna, Hamam, Fitnes etj.
50% zbritje në trajtime SPA (jo Salla për Thonjtë)
Parking Falas
WiFi Falas

Me Shume Detaje: - Hotel Moskva 4* 59 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė),
- Hotel Avala 4* 75 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė),
- Hotel Melia Petrovac 5* 91 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė),
- Hotel Port of Montenegro Tivat 5*L 199 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė),
Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel per 2 netė qėndrimi;
2. Mėngjeset dhe Darkat (sipas Hoteleve) pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
- Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Opsionale: Shtesė pėr Tur nė Budva dhe Kotorr dhe Transport vajtje ardhje me autobus - €20.

Festat e Nėntorit nė Mal tė Zi, 3 Ditė €59

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė