Nga Data: Deri datė: Dhomė

Festat e Nėntorit nė Kolashin, 3 Ditė €59

Mali I Zi

Mali I Zi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Kolashin. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Të lirër për shëtitje malore ose për ski (nëse do ketë rënë borë). Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjes në Hotel. Paradite, të lirë. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

Nisje më 27, 29 Nëntor.

- Hotel Cile 3*
Kujdes, Fëmijët deri në 7 vjeç nuk u ofrohet Krevat. Nëse duan të kenë krevat, duhet të llogariten si Fëmijë mbi 7 vjeç.

- Hotel Four Points Sheraton 4*S
Muzikë live më 28 Nëntor
Përdorimi Falas i Sauna, Hamam, Xhakuzi dhe Fitnes.
50% zbritje në trajtime SPA
30% zbritje në programin "Best Brews"
Parking Falas
WiFi Falas
Kujdes, Fëmijët deri në 4 vjeç nuk u ofrohet Krevat, por krevat për bebe, Nëse duan të kenë krevat, duhet të llogariten si Fëmijë mbi 4 vjeç.

- Hotel Bianca 4*S
Muzikë live më 28 Nëntor dhe 1 Dhjetor
Ora Festive me Verë, Kafe, Çaj nga ora 16.00 - 17.00 më 28 Nëntor dhe 1 Dhjetor
Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Hamam dhe Fitnes.
Parking Falas
WiFi Falas
Kujdes, Fëmijët deri në 3 vjeç nuk u ofrohet Krevat, por krevat për bebe, Nëse duan të kenë krevat, duhet të llogariten si Fëmijë mbi 3 vjeç.

Me Shume Detaje: - Hotel Cile 3* - 2 netė - 59 Euro (Fjetje, Mėngjes, Darkė)
- Hotel Four Points Sheraton 4*S - 2 netė - 81 Euro (Fjetje, Mėngjes, Darkat dhe 1 Natė Festive me Muzikė live)
- Hotel Bianca 4*S - 2 netė - 106 Euro Fjetje, (Mėngjes, Darkat dhe 1 Natė Festive me Muzikė live)

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
- Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Opsionale: Shtesė pėr Transport vajtje ardhje me autobus - €15, Minimumi pėr Turin dhe Transportin 15 personė.

Festat e Nėntorit nė Kolashin, 3 Ditė €59

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Festat e Nėntorit
nga 27/11/2018 nė 29/11/2018
Tarifa »
Hotel Cile 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 59.00

Hotel Four Points Sheraton 4*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 81.00

Hotel Bianca 4*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 106.00


» Festat e Nėntorit
nga 29/11/2018 nė 01/12/2018
Tarifa »
Hotel Cile 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 59.00

Hotel Four Points Sheraton 4*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 81.00

Hotel Bianca 4*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 106.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė