Nga Data: Deri datė: Dhomė

Festat e Nėntorit me 5 Yje nė Tetovė, 3 Ditė €89

Maqedoni

Maqedoni

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Tetovë. Ndalesa dhe vizitë në Strugë. Vazhdimi udhëtimit për në Tetovë. Mbrritja në Tetovë. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Shkup, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjes në Hotel. Paradite, të lirë. Nisja me autobus për në Ohër, Vizitë e shkurtër në Ohër. Nisja për në Tiranë. Mbrritja.

 Nisje më 27, 29 Nëntor

Me Shume Detaje: Hotel Mercure 5*
Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel per 2 netė qėndrimi;
2. Mėngjeset pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;
3. 1 Darkė Festive, Pije jo alkoolike pa limit
4. Muzikė Live dhe me pjesėmarrjen e kėngėtares Elita Ziberi

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
- Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Opsionale: Shtesė pėr Tur nė Strugė, Shkup dhe Ohėr dhe Transport vajtje ardhje me autobus - €20. Minimumi pėr Turin dhe Transportin 15 personė.

Festat e Nėntorit me 5 Yje nė Tetovė, 3 Ditė €89

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Festat e Nėntorit
nga 27/11/2018 nė 29/11/2018
Tarifa »
Hotel Mercure 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur )
€ 89.00


» Festat e Nėntorit
nga 29/11/2018 nė 01/12/2018
Tarifa »
Hotel Mercure 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur )
€ 89.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė