Nga Data: Deri datė: Dhomė

Festat e Nėntorit nė Strugė. 3 Ditė €35

Maqedoni

Maqedoni

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Strugë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Strugë dhe Ohër, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjes në Hotel. Paradite, të lirë. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

 Nisje më 27, 29 Nëntor

Me Shume Detaje: Hotel Ambient 3*S 35 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me DJ),
Hotel Izgrev 5* 69 Euro (Fjetje, Mėngjes),
Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel per 2 netė qėndrimi;
2. Mėngjeset dhe Darkat (sipas Hoteleve) pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Turi nė Strugė dhe Ohėr dhe Transporti vajtje ardhje me autobus - €15, Minimumi pėr Turin dhe Transportin 15 personė.
2. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Festat e Nėntorit nė Strugė. 3 Ditė €35

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Festat e Nėntorit
nga 27/11/2018 nė 29/11/2018
Tarifa »
Hotel Ambient 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 35.00

Hotel Izgrev 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 50.00


» Weekend
nga 30/11/2018 nė 02/12/2018
Tarifa »
Hotel Ambient 3*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 35.00

Hotel Izgrev 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 50.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė