Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pranverė nė nė Strugė, 3 Ditė €35

Maqedoni

Maqedoni

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Strugë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Strugë dhe Ohër, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjes në Hotel. Paradite, të lirë. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

Nisje më 8, 15 Mars.

Me Shume Detaje: Nė Pagesė pėrfshihen:
Nė pagesė pėrfshihen:
Akomodim nė hotel per 2 netė qėndrimi;
- Hotel Ambient 3*S 35 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me DJ),
- Hotel Solferino 3* 35 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė me DJ te Hotel Ambienti),
- Hotel Beograd 3*S 45 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė, Pije jo alkoolike pa limit, me DJ),
- Hotel Drim 4* 64 Euro (Fjetje, Mėngjes dhe Darkė, Pije pa limit, me Muzikė live),
- Hotel Izgrev 5* 50 Euro (Fjetje, Mėngjes),
Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Turi nė Strugė dhe Ohėr dhe Transporti vajtje ardhje me autobus - €15, Minimumi pėr Turin dhe Transportin 15 personė.
2. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

Pranverė nė nė Strugė, 3 Ditė €35

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė