Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kroēiere nė Ishujt Kroatė, 8 Ditė €699

6. Kroaci

6. Kroaci

Dita e Parë: Imbarkimi në Kroçieren Mali Ante në Portin e Dubrovnikut. Darkë Mikëpritje në Kroçiere. Fjetje në Kroçiere.

Dita e Dytë: Mëngjesi dhe Dreka në Kroçiere. Të lirë për Shëtitje dhe Plazh në Dubrovnik. Fjetje në Kroçiere.

Dita e Tretë: Mëngjesi dhe Dreka në Kroçiere. Pas mëngjesit, Nisja për në Ishullin Mljet. Zbritja në Portin Pomena. Të lirë për Shëtitje në Parkun Kombëtar te Mljet. Darkë Opsionale në Kroçiere. Fjetje në Kroçiere.

Dita e Katërt: Mëngjesi dhe Dreka në Kroçiere. Pas mëngjesit, Nisja për në Ishullin Hvar. Zbritja në Jelsa të Hvar dhe Shëtitje e lirë. Pasdite, Nisja për në Ishullin Braç. Zbritja në Bol të Braç. Të lirë për Shëtitje. Fjetje në Kroçiere.

Dita e Pestë: Mëngjesi dhe Dreka në Kroçiere. Pas mëngjesit, Plazh në Plazhin e Famshëm Zlatni Rat. Nisja për në Split. Zbritja në Split. Të lirë për Shëtitje. Fjetje në Kroçiere.

Dita e Gjashtë: Mëngjesi dhe Dreka në Kroçiere. Pas mëngjesit, Nisja për në Ishullin Korçula. Zbritja në Portin Pomena. Të lirë për Shëtitje në Korçula. Fjetje në Kroçiere.

Dita e Shtatë: Mëngjesi dhe Dreka në Kroçiere. Pas mëngjesit, lundrimi përgjatë Gadishullit Peljesac drejt Arqipelagut Elaphiti me 14 Ishuj. Ndalesë për Plazh. Mbrritja vonë në Slano. Zbritja në Slano. Darkë Opsionale në Kroçiere. Fjetje në Kroçiere.

Dita e Tetë: Mëngjesi në Kroçiere. Pas mëngjesit, Nisja për në Dubrovnik. Zbritja në Portin e Dubrovnikut. Të lirë.

Kroçierja Mali Ante ka gjithsej 19 kabina dhe mban deri në 42 persona. Ka dy Kate. Kabinat janë me WC dhe Dush dhe mund të mbajnë deri në 3 të Rritur.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė Kroēieren Mali Ante
2. Mėngjeset dhe Drekat nė Kroēiere.
3. Darka e Mikėpritjes.
4. Ujė gjatė Mėngjesit dhe Drekės.
5. Peshqirėt ndrrohen vetėm njė herė gjatė javės.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Transporti Vajtje Ardhje.
3. Hyrjet nė Monumentet, Muzeumet dhe Parqet Kombėtare
4. Kujdes, Taksat nė ēmimet e mėposhtme NUK janė pėrfshirė.
Taksat e Qėndrimit dhe Porteve - €25 pėr person, paguhen nė Kroēiere.

Shėrbime Opsionale nė Kroēiere me Pagesė:
- Darkė Barbeque €20
- Darkė Elegante €33
- Ndėrrim Peshqiri €3
- Ndėrrim ēarēafėsh €12.5

Kroēiere nė Ishujt Kroatė, 8 Ditė €699

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Sezoni B III
nga 23/06/2018 nė 30/06/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 759.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 869.00


» Sezoni C I
nga 30/06/2018 nė 07/07/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 799.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 909.00


» Sezoni C II
nga 07/07/2018 nė 14/07/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 799.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 909.00


» Sezoni D I
nga 14/07/2018 nė 21/07/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 829.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 939.00


» Sezoni D II
nga 21/07/2018 nė 28/07/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 829.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 939.00


» Sezoni D III
nga 28/07/2018 nė 04/08/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 829.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 939.00


» Sezoni D IV
nga 04/08/2018 nė 11/08/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 829.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 939.00


» Sezoni D V
nga 11/08/2018 nė 18/08/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 829.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 939.00


» Sezoni C III
nga 18/08/2018 nė 25/08/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 799.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 909.00


» Sezoni C IV
nga 25/08/2018 nė 01/09/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 799.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 909.00


» Sezoni C V
nga 01/09/2018 nė 08/09/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 799.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 909.00


» Sezoni C VI
nga 08/09/2018 nė 15/09/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 799.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 909.00


» Sezoni B IV
nga 15/09/2018 nė 22/09/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 759.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 869.00


» Sezoni B V
nga 22/09/2018 nė 29/09/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 759.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 869.00


» Sezoni B VI
nga 29/09/2018 nė 06/10/2018
Tarifa »
Kabinė Kati i Parė (Max: 3 Rritur)
€ 759.00

Kabinė Kati i Dytė (Max: 3 Rritur)
€ 869.00


Ēmimet pėr person, akomodimi gjysėm pensioni

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė