Nga Data: Deri datė: Dhomė

Plazh dhe Kroēiere nė Ishujt Grekė, 8 Ditė €320

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë, E Hënë: Imbarkimi në Kroçieren Celestyal Crystal, në Pireus, Athinë. Darkë në Kroçiere. Nisja në orën 21.00.

Dita e Dytë, E Martë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Ishullin e Mykonos në orën 07.00. Shëtitje Opsionale në Mykonos. Qëndrimi në Ishull gjatë gjithë ditës. Mundësi për Plazh dhe Shëtitje Individuale. Darkë në Kroçiere.

Dita e Tretë, E Mërkurë: Mëngjesi në Kroçiere. Nisja nga Mykonos në orën 07.00. Drekë në Kroçiere. Mbrritja në Ishullin Milos në orën 13.00. Shëtitje Opsionale në Milos. Darkë në Kroçiere. Nisja në orën 23.59.

Dita e Katërt, E Enjte: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Santorini në orën 08.00. Vajte Ardhje me Autobus në fshatin Oia. Drekë në Kroçiere. Qëndrimi në Ishull gjatë gjithë ditës. Mundësi për Plazh dhe Shëtitje Individuale. Darkë në Kroçiere.

Dita e Pestë, E Premte: Mëngjesi në Kroçiere. Qëndrimi në Ishull gjatë gjithë ditës. Mundësi për Plazh dhe Shëtitje Individuale. Drekë dhe Darkë në Kroçiere. Nisja në orën 23.00.

Dita e Gjashtë, E Shtunë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Heraklion, Kretë në orë 07.00. Shëtitje Opsionale ne Monumentet Kryesore të Qytetit. Qëndrimi në Ishull gjatë gjithë ditës. Mundësi për Plazh dhe Shëtitje Individuale. Drekë dhe Darkë në Kroçiere. Nisja në orën 20.30.

Dita e Shtatë. E Diel: Mëngjesi në Kroçiere. Mundësi për Zgjedhje:
- Ose Zbritje në Pythagorion të Ishullit Samos, në orën 08.00. Shëtitje në Monumentet Kryesore të Ishullit. Qëndrimi në Ishull gjatë gjithë ditës. Mundësi për Plazh dhe Shëtitje Individuale. Darkë në Kroçiere. Nisja në orën 20.30
- Ose Zbritja në Kusadasi të Turqisë në orën 11.30. Ekskursion dhe Vizitë në Efes. Drekë në Kroçiere. Nisja në orën 17.00. Darkë në Kroçiere.

Dita e Tetë, E Hënë: Mëngjesi në Kroçiere. Mbrritje në Pireus, Athinë. Zbritja në Port.


OFERTE SPECIALE
1. Zbritje deri 27% për Rezervime të Hershme deri më 30 Qershor.
Zbritjet janë aplikuar vetëm në çmim, jo në taksa dhe për data të caktuara.
Çmimet e publikuara i kanë zbritjet të aplikuara dhe janë për shitje deri më 30 Qershor.
2. Fëmijët dhe Të Rriturit e Tretë dhe të Katërt në Kabinë përfitojnë zbritje të konsiderueshme.

KABINAT

Kabinë e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
IB - Interior Cabins at deck 2 (Athena) and deck 3 (Hermes) (~ 10,73 sqm) can accommodate up to 4 person(s) with 2 lower beds, 3rd/4th berth, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box and TV.

Kabinë e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
ID - Interior Cabins at deck 3 (Hermes) and deck 4 (Poseidon) (~ 10,73 sqm) can accommodate up to 4 person(s) with 2 lower beds, 3rd/4th berth, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box and TV.

Kabinë e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
IF - Interior Cabins at deck 5 (Dionyssos) and deck 6 (Venus) (~ 10,73 sqm) can accommodate up to 2 person(s) with 2 lower beds, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box and TV.

Kabinë e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
XB – Exterior Cabins at deck 2 (Athena) and deck 3 (Hermes) (~11,3 sqm) can accommodate up to 4 person(s) with 2 lower beds, 3rd/4th berth, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV and a Porthole at deck 2 or a Window at deck 3.

Kabinë e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
XD – Exterior Cabins at deck 3 (Hermes) and deck 4 (Poseidon) (~11,66 sqm) can accommodate up to 4 person(s) with 2 lower beds, 3rd/4th berth, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV and a Window.

Kabinë e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
XF – Exterior Cabins at deck 5 (Dionyssos) and deck 6 (Venus) (~11,66 sqm) can accommodate up to 2 person(s) with 2 lower beds, Bathroom with Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV and a Window.

Suitë SJ (Max: 3 Rritur)
SJ – Junior Suites at deck 7 (Apollo) (~28 sqm) can accommodate up to 3 person(s) with 2 lower beds, 1 sofa bed, Bathroom with Bathtub, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV, Refrigerated Mini Bar and a Large Window.

Suitë SB (Max: 3 Rritur)
SB – Balcony Suites at deck 9 (Hera) (~22,5 sqm) can accommodate up to 3 person(s) with 1 matrimonial bed, 1 sofa bed, Bathroom with Bathtub or Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV, Refrigerated Mini Bar and a Balcony.

Suitë SG (Max: 3 Rritur)
SG – Grand Suites at deck 9 (Hera) (~34,17 sqm) can accommodate up to 3 person(s) with 1 matrimonial bed, 1 sofa bed, Bathroom with Bathtub and Shower, Air Condition, Telephone, Hair Dryer, Safety Deposit Box, TV, Refrigerated Mini Bar and a Balcony.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė Kroēieren Celestyal Crystal
2. Mėgjeset, Drekat dhe Darkat nė Kroēiere.
3. Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit, Skeda Blu.
4. Shfaqje, Karaoke, Hyrja nė Disko, Sauna dhe aktivitete tė ndryshme nė Kroēiere.
5. Vajtje - Ardhje me Autobus pėr nė Fshatin Oia, gjatė zbritjes nė Santorini.
5. Ekskursion dhe Vizitė nė Efes gjatė zbritjes nė Kushadasi ose Ekskursion dhe Vizitė nė Pythagorion gjatė zbritjes nė Samos.
6. Taksat Portuale.
7. Bakshishet.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Transporti Vajtje Ardhje.
3. Hyrjet nė Monumentet dhe Muzeumet.
4. Nė zbritjet nė porte, transfertat me autobus ose teleferik nga Porti nė qytet atje ku ėshtė e nevojshme pas Zbritjes nga Kroēierja dhe Shėtitjet Opsionale nė Vendet e Zbritjes.
5. Kujdes, Taksat Portuale nė ēmimet e mėposhtme NUK janė pėrfshirė.

Plazh dhe Kroēiere nė Ishujt Grekė, 8 Ditė €320

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Sezoni B IV
nga 25/06/2018 nė 02/07/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 530.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 590.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 670.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 760.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 800.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 930.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 1030.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 1100.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1200.00


» Sezoni C I
nga 02/07/2018 nė 09/07/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 480.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 550.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 600.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 620.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 740.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 810.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 940.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 990.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1060.00


» Sezoni C II
nga 09/07/2018 nė 16/07/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 480.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 550.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 600.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 620.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 740.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 810.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 940.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 990.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1060.00


» Sezoni C III
nga 16/07/2018 nė 23/07/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 480.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 550.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 600.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 620.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 740.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 810.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 940.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 990.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1060.00


» Sezoni C IV
nga 23/07/2018 nė 30/07/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 480.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 550.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 600.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 620.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 740.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 810.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 940.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 990.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1060.00


» Sezoni C V
nga 30/07/2018 nė 06/08/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 480.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 550.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 600.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 620.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 740.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 810.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 940.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 990.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1060.00


» Sezoni C VI
nga 06/08/2018 nė 13/08/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 480.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 550.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 600.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 620.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 740.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 810.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 940.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 990.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1060.00


» Sezoni C VII
nga 13/08/2018 nė 20/08/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 480.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 550.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 600.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 620.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 740.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 810.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 940.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 990.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1060.00


» Sezoni C VIII
nga 20/08/2018 nė 27/08/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 480.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 550.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 600.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 620.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 740.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 810.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 940.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 990.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1060.00


» Sezoni C IX
nga 27/08/2018 nė 03/09/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 480.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 550.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 600.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 620.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 740.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 810.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 940.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 990.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1060.00


» Sezoni B V
nga 03/09/2018 nė 10/09/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 530.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 590.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 670.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 760.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 800.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 930.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 1030.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 800.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1200.00


» Sezoni B VI
nga 10/09/2018 nė 17/09/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 530.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 590.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 670.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 760.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 800.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 930.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 1030.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 1100.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1200.00


» Sezoni B VII
nga 17/09/2018 nė 24/09/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 530.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 590.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 670.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 760.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 800.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 930.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 1030.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 1100.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1200.00


» Sezoni B VIII
nga 24/09/2018 nė 01/10/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 530.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 590.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 670.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 700.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 760.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 800.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 930.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 1030.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 1100.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1200.00


» Sezoni A VI
nga 01/10/2018 nė 08/10/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 440.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 500.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 550.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 570.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 590.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 680.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 810.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 890.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 960.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1060.00


» Sezoni A VII
nga 08/10/2018 nė 15/10/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 440.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 500.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 550.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 570.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 590.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 650.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 680.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 810.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 890.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 960.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 1060.00


» Sezoni A VIII
nga 15/10/2018 nė 22/10/2018
Tarifa »
Kabinė e Brendshme IB (Max: 4 Rritur)
€ 320.00

Kabinė e Brendshme ID (Max: 4 Rritur)
€ 380.00

Kabinė e Brendshme IF (Max: 2 Rritur)
€ 430.00

Kabinė e Jashtme XA/XBO (Max: 4 Rritur)
€ 440.00

Kabinė e Jashtme XB (Max: 4 Rritur)
€ 460.00

Kabinė e Jashtme XD (Max: 4 Rritur)
€ 500.00

Kabinė e Jashtme XF (Max: 2 Rritur)
€ 540.00

Suitė SBJ (Max: 3 Rritur)
€ 640.00

Suitė S (Max: 3 Rritur)
€ 720.00

Suitė SB (Max: 3 Rritur)
€ 770.00

Suitė SG (Max: 3 Rritur)
€ 840.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė