Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pranverė nė Berlin, 4 Ditė €339

Gjermani

Gjermani

Dita e Parë, 19 Prill 2018: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Fluturimi direkt Prishtinë - Berlin. Nisja nga Prishtina në orën 21.05. Mbrritja në Berlin në orën 23.40. Transferta për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 20 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet e Berlinit, si: Porta e Bradenburgut, Reichstag, Katedralja e Berlinit, Flea Market, Pallati Charlottenburg etj. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 21 Prill 2018: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Potsdamer Platz, Jewish Muzeum, Checkpoint Charlie, Alexander Platz, Muri i Shembur i Berlinit, Pasdite, Të lirë për shopping. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt, 22 Prill 2018: Transferimi me autobus për në Aeroportin e Berlinit. Flutuimi për në Prishtinë, Nisja në orën 06.05. Mbrritja në 08.35. Transferimi me autobus nga Prishtina në Tiranë.

Me Shume Detaje: Nė pagesėn 339 Euro pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion Prishtinė - Berlin - Prishtinė.
2. Transferta dhe Shėtitjet me autobuz.
3. Akomodimi nė hotel pėr 3 netė.
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
6. Transferimi me autobus pėr nė Aeroportin e Prishtinės.
7. Lejohet tė merret me vete nė avion vetėm njė bagazh me pėrmasa deri nė 56 x 45 x 25 cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra).

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

Pranverė nė Berlin, 4 Ditė €339

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Pranverė
nga 19/04/2018 nė 22/04/2018
Tarifa »
Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 339.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė