Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Janinė, 3 Ditė €209

3. Greqi

3. Greqi

Qëndrimi 2 ose 3 netë.
Darka Speciale e Vitit te Ri
- Hotel Grand Serai 5* 2 netë - €209 dhe 3 netë 309

- Hotel Grand Serai 5* 2 netë - €209 dhe 3 netë 309
1. Akomodim në Dhoma Standart per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset të gjitha netët.

Opsionale: Darka Speciale e Vitit të Ri, më 31 Dhjetor (Pije të Papërfshira)

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Udhėtimi ėshtė individual (Transporti i papėrfshirė)

Viti i Ri nė Janinė, 3 Ditė €209

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Viti i Ri 2 Netė
nga 31/12/2017 nė 02/01/2018
Tarifa »
Hotel Grand Serai 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 209.00


» Viti i Ri 3 Netė
nga 31/12/2017 nė 03/01/2018
Tarifa »
Hotel Grand Serai 5* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 309.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė