Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Rivierė Olimpike, 3 Ditė €89

3. Greqi

3. Greqi

 Viti i Ri në Rivierën Olimpike: Nisja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 dhe 3 netë.

- Olympus 3* -  2 netë - €89 dhe 3 netë - €109. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri në Restorant Yakinthos ose Cosmos, me 1/2 shishe verë.

- Hotel Poseidon Palace 4* - 3 netë - €169. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të papëfshira).

- Hotel Royal Palace & SPA 4* - 2 netë - €149 dhe 3 netë - €199.
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të papëfshira).

- Hotel Danai 4* - 2 netë - €159 dhe 3 netë - €219. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të papëfshira) me Muzikë live.
4. Përdorim Falas i SPA.

- Hotel Cavo Olympo Luxury 5* - 2 netë - €149 dhe 3 netë - €219.
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të papëfshira).
4. Vetë çifte.

- Hotel Dion Palace 5* 3 netë - €229. 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të papëfshira).

- Hotel Mediterranean Village 5* 3 netë - €259. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (Pije të papëfshira).
4. Pëdorimi Falas i pishinës së Brendshme me ujë të ngorhte dhe i SPA.

Opsionale: Transporti vajtje ardhje me Autobus:
- Shtesa për Transportin €55

Me Shume Detaje: Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Muzeume dhe Monumente.

Viti i Ri nė Rivierė Olimpike, 3 Ditė €89

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė