Nga Data: Deri datė: Dhomė

Plazh nė Maltė, 8 Ditė €599

Malte

Malte

Dita e Parë: Nisja nga Tirana 08.00 me autobus për në Aeroportin e Shkupit. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Fluturimi Direkt Shkup - Maltë. Nisja në orë 17.50. Mbrritja në Maltë në orën 19.35. Transferta për në Hotel. Sistemimi në Hotel. Darkë dhe Fjetje.

Dita e Dytë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Tretë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Katërt: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Pestë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Gjashtë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Shtatë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Tetë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh. Drekë. Pasdite, vonë transferta për në Aeroportin e Maltës. Fluturimi Direkt Maltë - Shkup. Nisja nga Malta në orën 20.05. Mbrritja në Shkup në orën 21.50. Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Nisja më 11, 18, 25 Korrik, 1, 8, 15 dhe 22 Gusht.

Hoteli do të jetë:

   
 Bugibba Hotel 3* - Qawra, Malta

Bugibba 3* - Qawra, Malta

 


   

 

 

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
- Fjetje 7 Netė nė Hotel 3*, Mėngjes, Drekė dhe Darkė nė Hotel.
- Fluturimi Direkt Shkup - Maltė - Shkup.
- Njė Bagazh Falas pėr Checkin dhe njė ēantė e vogėl me vete.
- Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonės nė Hotel.

Plazh nė Maltė, 8 Ditė €599

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Sezoni I
nga 11/07/2018 nė 18/07/2018
Tarifa »
Hotel 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 599.00


» Sezoni II
nga 18/07/2018 nė 25/07/2018
Tarifa »
Hotel 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 649.00


» Sezoni III
nga 25/07/2018 nė 01/08/2018
Tarifa »
Hotel 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 699.00


» Sezoni IV
nga 01/08/2018 nė 08/08/2018
Tarifa »
Hotel 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 699.00


» Sezoni V
nga 08/08/2018 nė 15/08/2018
Tarifa »
Hotel 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 699.00


» Sezoni VI
nga 15/08/2018 nė 22/08/2018
Tarifa »
Hotel 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 649.00


» Sezoni VII
nga 22/08/2018 nė 29/08/2018
Tarifa »
Hotel 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 599.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė