Nga Data: Deri datė: Dhomė

All Inclusive Surprizė, 4 Ditė €99, 5 Ditė €109

3. Greqi

3. Greqi

Destinacioni mund të jetë: Korfuz, Halkidiki, Parga - Preveza, ose Riviera Olimpike.

PLAZH, 4 Ditë

Dita e Parë, E Martë: Nisja nga Tirana në orën 23.00 të ditës së Hënë dhe udhëtimi me autobus për në destinacion nëpërmjet Kufirit me Greqinë me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Destinacion. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Mëkurë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Enjte: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Premte: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

PLAZH, 5 Ditë

Dita e Parë, E Premte: Nisja nga Tirana në orën 23.00 të ditës së Enjte dhe udhëtimi me autobus për në destinacion nëpërmjet Kufirit me Greqinë me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Halkidiki. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Shtunë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Diel: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Hënë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Pestë, E Martë: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Nisje më 21, 25 Qershor.

Kujdes: Destinacionin dhe Emrin e hotelit e mësoni një ditë para ditës së Nisjes.
Hoteli i Juaj do të jetë një nga Hotelet e poshtëshënuar:

Hotel Surprizë 2*
- Telemachos 2* Superior - Korfuz
- Calypso Siviri 2*Superiror - Halkidiki
- Kassandra Bay 2*Superiror - Halkidiki
- Niko 2*Superior - Parga - Preveza
- Platon Beach 2* Superior - Riviera Olimpike

Hotel Surprizë 3* dhe 3*S
- Corfu Belvedere 3* - Korfuz

- Messonghi Beach 3* Superior - Korfuz
- Poseidon 3* - Parga Preveza

Hotel Surprizë 3*S dhe 4*
- Messonghi Beach 3* Superior - Korfuz
- Kriopigi Beach 4* - Halkidiki
- Olympus Thea 4* - Riviera Olimpike

Mund  te  bëhet edhe upgrade.

Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėr person nė dhomė dyshe pėrfshihen:
1. Akomodim All Inclusive nė hotel,
2. Vajtje - Ardhje me autobus.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

All Inclusive Surprizė, 4 Ditė €99, 5 Ditė €109

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Verė - 5 Ditė I
nga 21/06/2019 nė 25/06/2019
Tarifa »
Hotel Surprizė 2* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 109.00

Hotel Surprizė 3* dhe 3*S Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 159.00

Hotel Surprizė 3*S dhe 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 179.00


» Verė - 4 Ditė I
nga 25/06/2019 nė 28/06/2019
Tarifa »
Hotel Surprizė 2* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 99.00

Hotel Surprizė 3* dhe 3*S Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 129.00

Hotel Surprizė 3*S dhe 4* Dhomė Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 139.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė