Nga Data: Deri datė: Dhomė

Viti i Ri nė Ulqin, 3 Ditė €119

Mali I Zi

Mali I Zi

Hotel Continental 4* - 2 netë €119,
- Fjetje 2 Netë,
- Mëngjeset
- Darka Speciale e Vitit të Ri më 31 Dhjetor dhe 1 Janar.  Muzikë live dhe Pije të përfshira.
OPSIONALE: Shtesë €20 për Transportin Vajtje Ardhje.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Akomodim nė hotel Continental 4 yje per 2 netė qėndrimi;
2. Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha netėt e qėndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit tė Ri

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
OPSIONALE: Shtesė €20 pėr Transportin Vajtje Ardhje.

Viti i Ri nė Ulqin, 3 Ditė €119

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė