Nga Data: Deri datė: Dhomė

Weekend nė Preveza - Lefkada, 3 Ditė €69

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 04.00 dhe udhëtimi për në Preveza nëpërmjet Qafë Botës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Parga. Vizitë dhe Kohë e lirë. Vazhdimi i udhëtimit. Sistemi në Hotel. Pasdite vonë vizitë në Preveza. Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Lefkada.
Opsionale: Shëtitje me Anije për të vizituar: Porto Katsiki, Meganisi, Scorpions, Fiskardo, Papanikoli, Kefaolonia dhe Itaka. Ose Plazh ne Lefkada. Pasdite, Vizitë në Lefkada. Kthimi në Hotel. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Shqipëri. Ndalesë dhe Vizitë në Janinë. Kalimi nëpërmjet Kakavisë për në Tiranë. Mbrritja në Shqipëri.

Nisja më  24, 31 Maj

Hoteli eshte:
NIKO  HOTEL  2*S,  KANALI-PREVEZA
POSEIDON 3* KANALI - PREVEZA


Kujdes:
 - Shëtitje me Anije 8 orë €24.
Nidri - Meganisi - Plazh Port Kaciqi - Kefalonia - Plazh Ithaka -Scorpions - Scorpidi - Shpella Papanikoli - Maduri - Nidri
- Shëtitje me Anije 2.5 orë €11.
Nidri - Shëtitje - Nidri
Me Shume Detaje: Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
-Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi nė Hotel ose i ngjashėm me tė.
-Mėgjeset pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
-Vizitė me Shoqėrues Shqiptar nė: Parga, Preveza, Lefkada dhe Janina.

Weekend nė Preveza - Lefkada, 3 Ditė €69

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė