Nga Data: Deri datė: Dhomė

Plazh nė Costa Brava, 8 Ditė €399

4. Spanje

4. Spanje

Dita e Parë: Nisja nga Tirana 08.00 me autobus për në Aeroportin e Shkupit. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonë. Nisja në orë 18.05. Mbrritja në Barcelonë në orën 21.00. Transferta për në Hotel. Sistemimi në Hotel. Darkë dhe Fjetje.

Dita e Dytë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Tretë: Mëngjes, Gjithë ditën, Shëtitje Panoramike në Barcelonë me Autobus dhe Shoqërues, ku vizitohen: si: Sheshi Espana, Kodra Monjuik, Stadiumet olimpike, Mirador de Colom, Bulevadi kryesor i Barcelones Las Ramblas,  Barceloneta, Marina Olimpike, Sagrada Famiglia, Camp Nou, Gjatë pasdites, do të shëtisim në bulevardin më të bukur të qytetit Passeig de Gracia. Ky është bulevardi me markat më të mira në qytet si dhe vendi ku gjendet Vilat me arkitekturën më të veçantë në qytet si Casa Mila, Majestic hotel, Casa Batllo, Casa Amatller, Casa Lleo i Morera. Në fund të bulevardit Passeig de Gracia, do të dalim tek sheshi më qëndror i qytetit, Plaça Catalunya, vendi ku gjendet statuja e Cesk Macia. Do futemi në lagjen Gotike të Barcelonës dhe fillimisht do të vizitojmë Pallatin e Muzikës Katalanase, një vepër shumë e bukur e Louis Domenech i Montaner ndërsa më vonë do të shkojmë në sheshin Placita de la Seu ku gjendet Katedralja e Barcelonës e Shën Eulalisë. Kthimi ne Hotel Darkë dhe Fjetje.

Dita e Katërt: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Pestë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Gjashtë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Shtatë:Mëngjes, Të lirë për në Plazh, Drekë, Darkë dhe Fjetje.

Dita e Tetë: Mëngjes, Të lirë për në Plazh. Drekë. Pasdite, vonë transferta për në Aeroportin e Barcelonës. Fluturimi Direkt Barcelonë - Shkup. Nisja nga Barcelona në orën 21.35. Mbrritja në Shkup në orën 24.20. Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Nisja më 3, 10, 17, 24 dhe 31 Korrik, 7, 14, 21,  dhe 28 Gusht, 4 dhe 11 Shtator.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
- Fjetje 7 Netė nė Hotel 2*S, 3* dhe 4*, Mėngjes, Drekė dhe Darkė nė Hotel.
- Shėtitje Panoramike nė Barcelonė,
- Fluturimi Direkt Shkup - Barcelonė - Shkup.
- Njė Bagazh Falas pėr Checkin dhe njė ēantė e vogėl me vete.
- Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Barcelonės nė Hotel.

Plazh nė Costa Brava, 8 Ditė €399

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Sezoni I
nga 03/07/2017 nė 10/07/2017
Tarifa »
Hotel Don Juan Center 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 499.00

Hotel Gran Don Juan 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 549.00

Hotel Gran Don Juan Palace 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 669.00


» Sezoni II
nga 10/07/2017 nė 17/07/2017
Tarifa »
Hotel Don Juan Center 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 549.00

Hotel Gran Don Juan 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 599.00

Hotel Gran Don Juan Palace 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 719.00


» Sezoni III
nga 17/07/2017 nė 24/07/2017
Tarifa »
Hotel Don Juan Center 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 599.00

Hotel Gran Don Juan 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 649.00

Hotel Gran Don Juan Palace 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 769.00


» Sezoni IV
nga 24/07/2017 nė 31/07/2017
Tarifa »
Hotel Don Juan Center 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 679.00

Hotel Gran Don Juan 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 729.00

Hotel Gran Don Juan Palace 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 849.00


» Sezoni V
nga 31/07/2017 nė 07/08/2017
Tarifa »
Hotel Don Juan Center 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 749.00

Hotel Gran Don Juan 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 799.00

Hotel Gran Don Juan Palace 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 919.00


» Sezoni VI
nga 07/08/2017 nė 14/08/2017
Tarifa »
Hotel Don Juan Center 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 749.00

Hotel Gran Don Juan 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 799.00

Hotel Gran Don Juan Palace 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 919.00


» Sezoni VII
nga 14/08/2017 nė 21/08/2017
Tarifa »
Hotel Don Juan Center 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 699.00

Hotel Gran Don Juan 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 749.00

Hotel Gran Don Juan Palace 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 869.00


» Sezoni VIII
nga 21/08/2017 nė 28/08/2017
Tarifa »
Hotel Don Juan Center 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 659.00

Hotel Gran Don Juan 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 709.00

Hotel Gran Don Juan Palace 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 829.00


» Sezoni IX
nga 28/08/2017 nė 04/09/2017
Tarifa »
Hotel Don Juan Center 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 599.00

Hotel Gran Don Juan 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 649.00

Hotel Gran Don Juan Palace 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 769.00


» Sezoni X
nga 04/09/2017 nė 11/09/2017
Tarifa »
Hotel Don Juan Center 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 499.00

Hotel Gran Don Juan 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 549.00

Hotel Gran Don Juan Palace 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 669.00


» Sezoni XI
nga 11/09/2017 nė 18/09/2017
Tarifa »
Hotel Don Juan Center 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 399.00

Hotel Gran Don Juan 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
€ 449.00

Hotel Gran Don Juan Palace 4* Dhomė Standart (Max: 4 Rritur)
€ 569.00


Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė