Nga Data: Deri datė: Dhomė

All Inclusive R Olimpike, 4 Ditė €89, 5 Ditė €119

3. Greqi

3. Greqi

PLAZH, 4 Ditë

Dita e Parë, E Martë: Nisja nga Tirana në orën 22.00 të ditës së Hënë dhe udhëtimi me autobus për në Riviera Olimpike nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Riviera Olimpike. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Mëkurë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Enjte: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Premte: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Kapshtiicës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

PLAZH, 5 Ditë

Dita e Parë, E Premte: Nisja nga Tirana në orën 22.00 të ditës së Enjte dhe udhëtimi me autobus për në Riviera Olimpike nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Riviera Olimpike. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Shtunë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Diel: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Hënë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Pestë, E Martë: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Kapshticës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Nisje 23, 27, 30 Qershor, 4, 7, 11 Korrik.

Kujdes
Platon Beach 2* Superior - Light All Inclusive
Sun Beach Platamon 3* Superior - Light All Inclusive
Olympus Thea 4* - All Inclusive

Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėr person nė dhomė dyshe pėrfshihen:
1. Akomodim All Inclusive nė hotel,
2. Vajtje - Ardhje me autobus.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

All Inclusive R Olimpike, 4 Ditė €89, 5 Ditė €119

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Verė - 4 Ditė II
nga 27/06/2017 nė 30/06/2017
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 89.00

Hotel Sun Beach Platamon 3*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 119.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 129.00


» Verė - 5 Ditė II
nga 30/06/2017 nė 04/07/2017
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 129.00

Hotel Sun Beach Platamon 3*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 159.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 169.00


» Verė - 4 Ditė I
nga 04/07/2017 nė 07/07/2017
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 99.00

Hotel Sun Beach Platamon 3*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 129.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 139.00


» Verė - 5 Ditė V
nga 07/07/2017 nė 11/07/2017
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 129.00

Hotel Sun Beach Platamon 3*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 169.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 179.00


» Verė - 4 Ditė VI
nga 11/07/2017 nė 14/07/2017
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 99.00

Hotel Sun Beach Platamon 3*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur)
€ 139.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 149.00


Ēmimet pėr person, akomodimi all inclusive

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė