Nga Data: Deri datė: Dhomė

All Inclusive R Olimpike, 4 Ditė €169, 5 Ditė €209

3. Greqi

3. Greqi

PLAZH, 4 Ditë

Dita e Parë, E Martë: Nisja nga Tirana në orën 22.00 të ditës së Hënë dhe udhëtimi me autobus për në Riviera Olimpike nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Riviera Olimpike. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Mëkurë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Enjte: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Premte: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Kapshtiicës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

PLAZH, 5 Ditë

Dita e Parë, E Premte: Nisja nga Tirana në orën 22.00 të ditës së Enjte dhe udhëtimi me autobus për në Riviera Olimpike nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Riviera Olimpike. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, E Shtunë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Tretë, E Diel: Akomodimi në Hotel.

Dita e Katërt, E Hënë: Akomodimi në Hotel.

Dita e Pestë, E Martë: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Kapshticës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Nisje çdo të Martë dhe të Premte

Kujdes
Platon Beach 2* Superior - Light All Inclusive
Olympus Thea 4* - All Inclusive


Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėr person nė dhomė dyshe pėrfshihen:
1. Akomodim All Inclusive nė hotel,
2. Vajtje - Ardhje me autobus.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

All Inclusive R Olimpike, 4 Ditė €169, 5 Ditė €209

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Verė - 4 Ditė II
nga 21/08/2018 nė 24/08/2018
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 169.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 239.00


» Verė - 8 Ditė II4
nga 21/08/2018 nė 28/08/2018
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 339.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 479.00


» Verė - 8 Ditė III5
nga 24/08/2018 nė 31/08/2018
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 339.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 479.00


» Verė - 5 Ditė III
nga 24/08/2018 nė 28/08/2018
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 209.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 289.00


» Verė - 4 Ditė III
nga 28/08/2018 nė 31/08/2018
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 159.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 219.00


» Verė - 8 Ditė III4
nga 28/08/2018 nė 04/09/2018
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 319.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 459.00


» Verė - 5 Ditė IV
nga 31/08/2018 nė 04/09/2018
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 199.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 279.00


» Verė - 8 Ditė IV5
nga 31/08/2018 nė 07/09/2018
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 309.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 449.00


» Verė - 4 Ditė IV
nga 04/09/2018 nė 07/09/2018
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 149.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 209.00


» Verė - 8 Ditė IV5
nga 04/09/2018 nė 11/09/2018
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 299.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 439.00


» Verė - 5 Ditė O
nga 07/09/2018 nė 11/09/2018
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 189.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 269.00


» Verė - 8 Ditė O5
nga 07/09/2018 nė 14/09/2018
Tarifa »
Hotel Platon Beach 2*S Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 299.00

Hotel Olympus Thea 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė)
€ 439.00


Ēmimet pėr person, akomodimi all inclusive

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė